Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Aktualności

MP MICE Tour® do nadmorskich resortów

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport
Gwiazda Morza Resort Spa & Sport
Rosevia Resort & SPA
Rosevia Resort & SPA
Premium Yachting
Premium Yachting

MeetingPlanner.pl zaprasza na wyjazd studyjny MP MICE Tour® do dwóch nadmorskich resortów: Gwiazda Morza Resort Spa & Sport oraz Rosevia Resort & Spa. Wyjazd odbędzie się w dniach 18 - 20 czerwca.

Celem pierwszego po przerwie wydarzenia z cyklu MP MICE Tour® są dwa nadmorskie obiekty: Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie oraz Rosevia Resort & Spa w Rozewiu.

Wyjazd przeznaczony jest dla organizatorów eventów, konferencji, kongresów, targów, wyjazdów motywacyjnych i innych wydarzeń biznesowych. Będą oni mogli zapoznać z ofertą resortów, w tym sprawdzić ich przystosowanie do funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Wyjazd umożliwia również poznanie zróżnicowanych, charakterystycznych dla regionu atrakcji, które pozwalają zrealizować praktycznie każdy rodzaj wydarzenia.

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie jest czterogwiazdkowym hotelem, który w swojej ofercie posiada 500 m2 przestrzeni konferencyjno-bankietowej, położonej przy samej plaży, nad pełnym morzem. Przestrzeń dla 350 gości składa się z sześciu sal. Resort oferuje możliwość skorzystania ze strefy wellness, saunarium, dwupoziomowego Instytutu spa, czy 16-metrowej ścianki wspinaczkowej.

Rosevia Resort & Spa w Rozewiu usytuowany jest na najdalej wysuniętym na północ obszarze Polski – klifie Przylądka Rozewie w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Resort w swojej ofercie posiada tzry sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200 m2, które pomieszczą łącznie do 140 osób. Do dyspozycji gości jest również wiele atrakcji znajdujących się na terenie ośrodka w tym Dendro Spa, baseny z podgrzewaną wodą i jacuzzi, siłownia, kort tenisowy czy miejsce na ognisko i grill.

W programie spotkania jest też rejs, który przygotowuje i zrealizuje Premium Yachting – agencja specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez o charakterze marynistycznym. Rejsy to – zdaniem agencji – doskonały sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów.

Następnego dnia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze szczegółową oferta hotelu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport. Następnie przeniosą się do Jastrzębiej Góry gdzie w Domu Whisky czeka ich degustacja bursztynowego trunku. Kolejnym punktem dnia będzie site inspection Rosevia Resort & Spa w Rozewiu oraz zwiedzanie latarni morskiej. Dzień zwieńczy kolacja grillowa.

Wydarzenie przeznaczone jest dla planistów spotkań. Udział w MP MICE Tour® jest bezpłatny dla osób zakwalifikowanych przez organizatora.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zgłosić za pośrednictwem tego formularza.

Partnerami wydarzenia są: Rosevia Resort & Spa, Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, Premium Yachting oraz ZdjeciaEventowe.pl
Szczegóły na stronie: www.micetour.meetingplanner.pl

08 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.