Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Aktualności

Targi Kraków zapraszają na konferencję Targi i Eventy #newreality

W najbliższy poniedziałek, 8 czerwca odbędzie się konferencja online Targi i Eventy #newreality. Wydarzenie transmitowane z Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego Expo Kraków poświęcone będzie organizacji targów i eventów wśród obostrzeń i zaleceń obowiązującego prawa.

 
Transmisja konferencji rozpocznie się o godzinie 11:00 na profilu Targi w Krakowie oraz Expo Kraków. Zostanie również udostępniona na stronie wydarzenia na Facebooku.
 
O wyzwaniach, jakie czekają na organizatorów, wystawców, podwykonawców, jak i o nowych rozwiązaniach, z których mogą oni skorzystać, mówić będą m.in..Ewa Woch, wiceprezes zarządu Targów w Krakowie, Przemysław Trawa, prezes rady PIPT i wieloletni prezes zarządu Grupy MTP oraz Mateusz Jaworski senior event marketing manager EventX.
 
Spotkanie zaplanowane na 45 min, podzielono na dwie części tematyczne. Pierwsza z nich ma dotyczyć tego, jak targi mają wyglądać w nowej rzeczywistości oraz ich roli w odmrażaniu gospodarki i budowaniu przewagi konkurencyjnej firm i regionów. Omówiona zostanie również sytuacji w Polsce i na świecie. Część druga natomiast zostanie poświęcona zapewnieniu bezpieczeństwa podczas eventów - reżim sanitarny, wyzwania stojące przed przedsiębiorcami. 
Patronem wydarzenia jest EventX.
05 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.