Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Aktualności

SITE Poland organizuję live chat „Podróże w erze Covid-19” - Wyjazdy 2020

SITE zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu „Podróże w erze Covid-19” - tym razem na temat: Wyjazdy 2020. Spotkanie online odbędzie się 30 czerwca.

 
Wydarzenie poświęcone będzie funkcjonowaniu branży w nowej rzeczywistości, nowym normom i niedawnym otwarciu granic. Poruszony zostanie temat przygotowania do wyjazdów oraz to jak poszczególne kraje zachęcają do przyjazdów, a także jakie zasady bezpieczeństwa stosują.
 
Dyskusję poprowadzi Anastazja Szerkuz wiceprezes SITE Poland. Rozmówcami będą Oksana Wioska, CEO DMC Wite Blue Tour, Agnieszka Jasińska-Goerdt, Polhotrep, Jan Bosnovic, key accunt manager Tatry Mountain Resort a.s., Agnieszka Puszczewicz, dyrektor Przedstawicielstwa Chorwaskiej Wspulnoty Turystycznej w Polsce, Barbara Klary, przedstawiciel saksońskiej Organizacji Promocji Turystyki/TMGS w Polsce/Traveigate Poland, Adrian Baran, sales & operations executive Special Interest Travel oraz Barbara Dziedzic, właścicielka Travel Reps.
 
Goście potkania postarają odpowiedzieć na pytania m.in. czym są korytarze turystyczne, jak Chorwacja i Grecja przygotowują się do przyjęcia turystów, czy Malta i Gozo to bezpieczne miejsca na wyjazd grupowe, czy Słowacja jest gotowa na przyjęcie wielu Polaków, jakie wsparcie dla turystów oferuję Cypr oraz czy warto odwiedzić Saksonię oraz czy i od kiedy bezpiecznie odpoczniemy na Ukrainie.
 
Podczas czatu uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań. Przewidywany jest również quiz z nagrodami.
 
Aby wziąć udział w spotkaniu SITE Live Chat, należy się zarejestrować poprzez wysłanie maila na adres: . Zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania online. Rozmowa odbędzie się w godz. 15 - 17.
25 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.