Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

JET EVENTS z talii kart swojego portfolio usług wyciąga asa – CYBER EVENTS

Dywersyfikujemy zakres działalności. Wzmacniając digitalowe kompetencje, podkreślamy jednocześnie to, co dobre w tradycji.

 

Eventy w sieci były obecne już wcześniej, dzięki czemu zespół JE ma już spore, kilkuletnie doświadczenie w tej materii. CYBER EVENTS to oferta obejmująca CYBER EVENTY, CYBER ROZRYWKĘ oraz EVENTY HYBRYDOWE, w których specjalizujemy się szczególnie i to na nie stawiamy w najbliższym czasie. Mamy propozycje zarówno dla Klientów, którzy całkowicie chcą przenieść się do cyberprzestrzeni, ale także dla tych, którzy chcą powrócić do tradycyjnych form spotkań, wykorzystując jednocześnie nowoczesne rozwiązania digitalowe.

 

CYBER EVENTS stawia przede wszystkim na BEZPIECZEŃSTWO. Bezpieczeństwo jest dla nas ważne zarówno pod kątem zachowania wszelkich norm epidemicznych, ale także w kontekście bezpieczeństwa działań w świecie cyfrowym oraz przetwarzania danych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, szerzej odpowiemy na konkretne potrzeby. Wspólnie stwórzmy event na miarę naszych czasów i potrzeb.

www.cyberevents.pl

 

 

ARTYKUŁ PARTNERA

30 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.