Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Aktualności

MPI Summer Business Meeting 2020: nowy zarząd i spotkanie strategiczne

Nowy zarząd MPI Poland na lata 2021-2023
Summer Business Meeting MPI Poland Chapter odbyło...

Podczas dorocznego spotkania członków MPI Poland Chapter został wybrany nowy zarząd i zaktualizowano plan działania stowarzyszenia. W programie znalazły się warsztaty edukacyjne i integracja.


Jak podkreślają organizatorzy MPI Summer Business Meeting, wyjątkowość aktualnej sytuacji obfitującej w zmiany, trudne decyzje, ciągły stres i walka o lepsze jutro pozwoliły docenić możliwość realizacji cyklicznej imprezy polskiego oddziału MPI. Po niespełna czterech miesiącach przerwy w spotkaniach na żywo członkowie stowarzyszenia spotkali się osobiście w gronie 20 reprezentantów polskiej branży MICE.


Realizacja programu merytorycznego w duchu budowania zintegrowanej społeczności sprzyjała podjęciu kluczowych decyzji dla funkcjonowania MPI i jego dalszego  rozwoju. Kolejny raz, choć tym razem online, gościem specjalnym był Federico Toja – director of chapter operation, Europe, który podzielił się z uczestnikami wydarzenia najważniejszymi informacjami dotyczącymi Meeting Professionals International.

Po podsumowaniu ostatniego roku działalności, Krzysztof Celuch – pierwszy prezes i założyciel polskiego oddziału stowarzyszenia, a obecnie przewodniczący regionu EMEA MPI Foundation opowiedział o bieżących i planowanych inicjatywach realizowanych przez fundację. Wszystkie osoby obecne na spotkaniu miały wpływ na zaplanowanie kolejnych działań, nad których wdrożeniem przez kolejne lata będzie czuwał zarząd wybrany podczas Walnego Zgromadzenia Członków.


Uczestnicy spotkania wybrali nowy zarząd organizacji. W latach 2021-2023 na stanowisku prezesa pozostanie Monika Dymacz Kaczmarczyk, dyrektor zarządzająca w firmie Exprofesso, wiceprezesem ds. edukacji zostanie Anna Nowakowska, CEO MICE & Venue Consulting oraz new business director w firmie Rajt hale namiotowe, funkcję wiceprezesa ds. członkostwa pełnić będzie Dmytro Moiseienko, technical coordniator w Mazurkas Travel, za sprawy dotyczące studentów odpowiadać będzie Jarosław Kruk, partner w MICEART DMC, zaś komunikacji będzie nadal przewodzić Weronika Wirtel, senior sales & marketing manager w Centrum Kongresowym ICE Kraków, zaś o kwestie finansowe zadba Julia Górecka, managing director Meeting Maker. .
W związku z tym, że MPI kładzie silny nacisk na wartości edukacyjne i podnoszenie kompetencji swoich członków, w ciągu dwóch dni uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach skoncentrowanych na budowaniu wartościowych relacji biznesowych.

Walne Zgromadzenie członków MPI Poland Chapter odbyło się w dniach 27-28 czerwca w Pałacu i Folwarku Łochów.

28 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.