Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Dworek Gościnny - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Aktualności

Polska na ostatnim etapie starań o organizację kongresu ECA w Lublinie, w 2022 roku

Polska znalazła się na końcowym etapie starań o pozyskanie praw do organizacji Europejskiego Kongresu Andrologicznego ECA w Lublinie w 2022r. Kongres ECA jest organizowany co dwa lata i co roku uczestniczy w nim ponad 400 delegatów z całej Europy. Wydarzenie jeszcze nigdy nie odbywało się w naszym kraju. Konkurujemy już tylko z Barceloną.

Organizatorem kongresu jest Europejska Akademia Andrologii EAA, istniejąca od 1992 roku, zrzeszająca osoby zainteresowane tą dziedziną oraz aktywne zawodowo w jej obrębie. Jest to organizacja non-profit, która ma na celu promowanie badań naukowych w dziedzinie andrologii oraz edukację lekarzy i społeczeństwa, aby przybliżyć problem zdrowia mężczyzn. Naukowy zakres działania EAA ma zasięg światowy, jednak głównym terenem działań organizacyjnych jest Europa.

W Polsce liderem projektu jest Polskie Towarzystwo Andrologiczne, którego przewodniczący, dr Szymon Bakalczuk z Lublina, jest tegorocznym Ambasadorem Kongresów Polskich.
Inicjatorem starań o pozyskanie wydarzenia do Polski jest Symposium Cracoviense, PCO istniejące od ponad 20 lat. W odpowiedzi na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości, Symposium Cracoviense stworzyło nowy „Safety & Security Protocol”. Jest to dokument, w którym firma pokazuje, jak w nowej normalności dba zarówno o bezpieczeństwo uczestników konferencji, jak i bezpieczeństwo finansowe wydarzeń, w które się angażuje.

Pierwszym etapem starań o zdobycie kongresu było przygotowanie wstępnego bidu z takimi informacjami jak opis destynacji i obiektu, zaplecze hotelowe w pobliżu obiektu, proponowany budżet, atrakcyjność komunikacyjna i list wsparcia od Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Teraz PCO pracuje nad przygotowaniem pełnego bidu, który zostanie wysłany do wszystkich członków AAE. Oferta zostanie także zaprezentowana przez dr. Bakalczuka podczas tegorocznego kongresu, który w formie wirtualnej odbędzie się w dn. 7-9 rudnia w Münster w Niemczech. Decyzję, gdzie kongres ECA odbędzie się w 2022 roku, poznamy 9 grudnia 2020r.

12 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.