Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

IBTM World 2020 jednak wirtualnie

IBTM Events organizator targów IBTM World 2020, ogłosił w piątek, że tegoroczne wydarzenie planowane na żywo tradycyjnie w Barcelonie, na 1 – 3 grudnia, odbędzie się w formule wirtualnej w dniach 8 – 10 grudnia.

Jak informuje „ta trudna decyzja została podjęta w ścisłej konsultacji z partnerami i jest wynikiem nieprzewidywalnych ograniczeń w podróżowaniu, które nadal obowiązują na całym świecie z powodu pandemii COVID-19”.

Dyrektor wydarzenie, David Thompson zaznaczył, że organizatorzy są bardzo rozczarowani, że w 2020 roku nie będą mogli zebrać w jednym miejscu światowej branży spotkań – po raz pierwszy od 1998 roku – na żywo. – Panowaliśmy organizację targów w tradycyjnej formie, twarzą w twarz, bo wiemy, że ludzie potrzebują właśnie takich spotkań. Sytuacja w Europie i na świecie jest jednak bardzo zmienna, dlatego mimo że do wydarzenia pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale wiemy, że naszym obowiązkiem wobec partnerów, wystawców, odwiedzających możliwość zaplanowania swoich działań z odpowiednim wyprzedzeniem – podkreśla Thompson. – Nasz zespół i nasi partnerzy w Barcelonie pracowali bardzo ciężko nad IBTM World i chociaż jest nam bardzo przykro, że spotkanie twarzą w twarz nie odbędzie się, jesteśmy przekonani, że przejście do formuły wirtualnej pozwoli nam nadal zapewnić miejsce dla globalnej branży wydarzeń do spotkania się i prowadzenia biznesu – podkreśla David Thompson.

Christoph Tessmar, dyrektor Barcelona Convention Bureau, również nie kryje rozczarowania wynikającego ze zmiany formuły IBTM 2020: – Jest nam bardzo przykro, że IBTM World nie odbędzie się w tym roku w Barcelonie na żywo. Wszyscy chcieliśmy, a nawet mieliśmy nadzieję, że w tym roku będziemy mogli wrócić do spotkania twarzą w twarz i wiem, była to niezwykle trudna decyzja dla wszystkich zaangażowanych. Z niecierpliwością czekamy na gości w przyszłym roku w Barcelonie. ”

IBTM World Virtual odbędzie się w dniach 8 – 10 grudnia 2020 i obejmie indywidualne spotkania między wystawcami a kupującymi, a także program edukacyjny. Wystawcy i kupujący będę mogli skorzystać z personalizowanego systemu organizacji spotkań podczas IBTM. Szczegółowe informacje zostaną podane przez organizatora w najbliższych dniach.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zrozumienie i wsparcie ze strony naszych partnerów i klientów w całym naszym globalnym portfolio w czasie tej pandemii i szczerze życzymy wszystkim szybkiego powrotu do normalnego życia. Zależy nam, aby Barcelona była gospodarzem IBTM World w 2021 roku i nie możemy się doczekać powrotu w przyszłym roku, aby spotkać się osobiście z jak największą liczbą klientów i partnerów – podsumowuje Shane Hannam, portfolio director.

Zainteresowanie udziałem w IBTM World Virtual można zarejestrować tutaj >>>

www.ibtmworld.com

18 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.