Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

SKKP i LKRK będę współpracować

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) podzieli się doświadczeniami ze swoim odpowiednikiem na Litwie, Litewskim Stowarzyszeniem Spotkań i Wydarzeń (LKRK).

Pierwszego grudnia 2020 r. odbędzie się wirtualne spotkanie członków LKRK i SKKP, którego głównym tematem będzie obecna sytuacja branży MICE w Polsce. W spotkaniu SKKP reprezentować będą Anna Górska, wiceprezes zarządu SKKP ds. współpracy międzynarodowej, i Anna Nowakowska, członek SKKP oraz członek grupy komunikacyjnej w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TuGether).

Litewskie Stowarzyszenie Spotkań i Wydarzeń to pierwsza w kraju i jedyna organizacja non-profit, której celem jest łączenie firm, organizacji publicznych i osób działających w branży spotkań i wydarzeń w jedną społeczność. Wspiera edukację, nawiązywanie kontaktów i rzecznictwo w imieniu branży, jednocześnie podnosząc jej profil i zwiększając możliwości biznesowe dla swoich interesariuszy. LKRK zrzesza firmy zarządzające wydarzeniami i wystawami, PCOs, organizatorów turystyki, obiekty konferencyjne, hotele a także convention bureaux oraz instytucje edukacyjne.

Członkowie LKRK zainteresowani są w szczególności informacjami dot. działań podejmowanych przez SKKP w ramach pomocy członkom stowarzyszenia oraz branży wyjścia z kryzysu spowodowanego pandemią. Anna Górska i Anna Nowakowska podzielą się doświadczeniami w zakresie współpracy w ramach TUgether, środków pomocowych proponowanych przez rząd, a także projektu Newsy ze Świata Akademii SKKP. Opowiedzą również o sytuacji branży spotkań w Polsce przed COVID-19 i perspektywach na przyszłość.  

– Liczymy na to, że grudniowe spotkanie będzie pierwszym elementem szerszej współpracy pomiędzy naszymi stowarzyszeniami. Wymiana doświadczeń i opinii, transfer wiedzy na poziomie międzynarodowym są zawsze cenną wartością, w szczególności w czasach trudnych, w jakich dzisiaj zmuszeni jesteśmy funkcjonować – mówi Jolanta Beniulienė, prezes LKRK i inicjatorka spotkania.

18 lis 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.