Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Global Meetings Industry Day 2021 będzie poświęcony bezpieczeństwu

Ambasadorzy Meetings Mean Business Coalition (MMBC) wydali oświadczenie z okazji Światowego Dnia Przemysłu Spotkań (GMID), który ma się odbyć w czwartek 8 kwietnia 2021 r. Tematem tegorocznego GMID mają być „bezpieczne spotkania”.

W oświadczeniu Ambasadorzy podkreślają: „Obecny krajobraz spotkań i wydarzeń jest jednym z najtrudniejszych w naszej historii. Mimo to profesjonaliści z branży raz za razem stają na wysokości zadania - począwszy od GMID 2020, podczas którego organizatorzy wydarzeń we wszystkich regionach szybko przeszli na wirtualne realizacje; do dzisiaj, gdzie firmy i destynacje organizują bezpieczne spotkania osobiste i stosują model hybrydowy, jeśli to konieczne. Podążając tą pozytywną trajektorią, mamy nadzieję, że ten sam sukces zobaczymy podczas obchodów GMID w 2021 roku.
Z niecierpliwością czekamy na spotkanie 8 kwietnia we wszystkich środowiskach, silniejsi i bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby zademonstrować niezachwianą wartość naszej branży z liderami biznesu, rządu i mediów. Prezentowanie wartości naszej branży nigdy nie było ważniejsze - szczególnie na poziomie stanowym i lokalnym.
Przewidując, że protokoły organizowania bezpiecznych wydarzeń osobistych mogą nadal się zmieniać i różnić w zależności od lokalizacji, MMBC nalega, aby wszyscy gospodarze wydarzeń GMID nadal opierali swoje decyzje dotyczące planowania na informacjach od lokalnych organów zdrowia publicznego, kontynuując przyjmowanie wydarzeń hybrydowych i wirtualnych zgodnie z zaleceniami”.

Tegoroczny Global Meetings Industry Day odbędzie się pod hasłem Meet Safe. Koalicja we współpracy z Simpleview uruchomiła platformę Meetsafe.travel w celu zaprezentowania bezpiecznych spotkań i wydarzeń odbywających się w Stanach Zjednoczonych.

Dzień przemysłu spotkań jest świętowany także w Polsce. – Po raz kolejny organizujemy GMID również w Polsce. Bardzo się cieszę na nadchodzące wydarzenie, a jego hasło „Meet Safe” będzie nam również przyświecało przy organizacji spotkania branży spotkań już 8 kwietnia nad Wisłą. Z tego miejsca serdecznie zapraszam i pamiętajcie, aby podobnie jak w przypadku GMID 2020 śledzić i odwiedzać meetingmeanbusiness.com, aby uzyskać informacje na temat szczegółów dla gospodarzy wydarzeń, szczegółów rejestracji i dodatkowych narzędzi dla rzeczników branży w związku z Covid-19, a także skonsultujcie się z Centers for Disease Control and Prevention (CDC), World Health Organization (WHO) i Events Industry Council (EIC) w celu uzyskania najlepszych praktyk. Do zobaczenia i w nadchodzącym roku życzę wielu spotkań – mówi dr Krzysztof Celuch, ambasador Meetings Mean Business Coalition, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu / Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie.  

Global Meetings Industry Day to międzynarodowa akcja, której podstawą jest poświęcenie jednego dnia w roku przemysłowi spotkań. Równolegle na całym świecie eksperci, praktycy oraz adepci przemysłu spotkań świętują dzień poświęcony branży, m.in. organizując różnego rodzaju spotkania. Ich celem jest pokazanie ogromnego wpływu, jaki branża spotkań ma na ludzi, biznes i lokalną gospodarkę.

Meetings Mean Business to koalicja branżowa, która ma na celu zaprezentowanie niezaprzeczalnej wartości, jaką spotkania biznesowe, targi, podróże motywacyjne, wystawy, konferencje i konwencje przynoszą ludziom, firmom i społecznościom. Poprzez gromadzenie zwolenników przemysłu, współpracę z interesariuszami, prowadzenie badań, koalicja łączy branżę, aby podkreślić jej znaczenie. Koalicja zrzesza ponad 60 członków. www.meetingsmeanbusiness.com

10 sty 2021
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.