Powiązane

Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

IMEX Frankfurt odwołane niestety także w tym roku

Ray Bloom, chairman IMEX Group oraz Carina Bauer, CEO, poinformowali o dowołaniu targów IMEX we Frankfurcie zaplanowanych na 25 – 27 maja 2021. Kolejny IMEX we Frankfurcie ma odbyć się w 2022, w dniach 26 – 28 kwietnia.

 – Kiedy w zeszłym roku byliśmy zmuszeni odwołać targi IMEX we Frankfurcie i IMEX America, mieliśmy nadzieję, że w 2021 roku nastąpi ożywienie branży i targi IMEX będą mogły się odbyć. Wciąż wierzymy, że branża się odbuduje, ale niestety nie wierzymy, że nastąpi to w takim czasie, abyśmy mogli zorganizować udane wydarzenie w maju – poinformowali Ray Bloom i Carina Bauer, zaznaczając jednocześnie, że zdają sobie sprawę, jak przykra to dla branży informacja już na początku roku, kiedy wszyscy oczekują dobrych wieści. – IMEX we Frankfurcie to wydarzenie o ogromnym zasięgu globalnym – nasi wystawcy i hosted buyers reprezentują ponad 150 krajów – dlatego możliwość ich uczestnictwa uzależniona jest od połączeń lotniczych, które poddane są restrykcjom.

Organizatorzy targów IMEX podkreślają, że wprowadzenie szczepionki i udoskonalenie programów szybkich testów to nadzieja dla branży na wyjście z kryzysu. Zapowiadają organizację IMEX America w Las Vegas w dniach 9 – 11 listopada 2021. IMEX Group planuje także wraz z partnerami prowadzić skierowane do branży aktywności w sieci.

11 sty 2021
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.