Zakładki jasne 2

Najczęściej czytane

WDA

Zmiany w zakresie działalności WDA

Fundacja Warsaw Destination Alliance wytycza nowe cele i koncentruje swe...
Gremium Turystyki

Forum Ekspertów Turystyki już za nami

W ubiegłym tygodniu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie...
Hotel Grand Sal

Znamy laureatów tegorocznych Odysów

Po raz szesnasty zostali nagrodzeni najlepsi organizatorzy ruchu...

Śnieg zasypał Europę

Obfite opady śniegu sparaliżowały Europę Zachodnią.
 
Zakladki ciemne 3

Obiekty

sun
moon
osób
osób
osób
osób

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Deante świętuje na plaży i w Castoramie

Akcje promocyjne, niecodzienne obniżki cen, eventy oraz atrakcyjne konkursy – tak firma Deante z branży sanitarnej świętuje swój jubileusz 20-lecia. Wiele z zaplanowanych jubileuszowych akcji przypadło na czas wakacyjny.

- Jedną z ciekawszych akcji urodzinowych jest organizowana w szczycie sezonu budowlanego, ogólnopolska akcja handlowa w około 50 sklepach Castoramy. Dodam tylko, że to pierwsza akcja tego marketu budowlanego z partnerem branży sanitarnej - mówi Katarzyna Dietrich z marketingu firmy Deante.

Deante rozpoczęło też szereg inicjatyw prospołecznych mających na celu promocję proekologicznego stylu życia. Dla przedszkoli i rodziców zorganizowano tematyczne konkursy plastyczne, a dla internautów specjalny proekologiczny serwis internetowy eco.deante.pl zawierający m.in. kalkulator oszczędzania wody.

- Z okazji urodzin przygotowaliśmy kilkanaście nowych produktów z grupy baterii, kabin i zlewozmywaków oraz paneli. Celem jest zwiększenie zainteresowania swoją ofertą i dotarcie do nowych osób. Stąd pomysł na zaangażowanie sponsoringowe w 13 eventów nad Bałtykiem, organizowanych przez wydawnictwo Dobry Dom - mówi Katarzyna Dietrich.

Letnie akcje Deante:
•    Castorama: lipiec /sierpień 2010, doradztwo produktowe w około 50  punktach, gratisy, materiały POS
•    Salony kuchenne: kwiecień – sierpień 2010, promocje urodzinowe w salonach kuchennych z produktami Deante
•    Konkurs dla architektów: maj - sierpień 2010, II edycja konkursu dla architektów na projekt łazienki
•    Konkurs dla przedszkoli i rodziców: wrzesień 2010, II edycja konkursu na ekologiczny plakat
•    Eventy nad morzem: sierpień 2010, 13 nadmorskich miejscowości, konkursy, zabawy na plaży, nagrody od Deante

 

źródło: PR

Tagi: eventy
30 lip 2010
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 

Komentarze

* - pola wymagane
Szanowny Użytkowniku! Uprzedzamy, że autor komentarza nie jest anonimowy.

Weź udział w:

Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Smyczkowa 12/21, 02-678 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.