Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Aktualności

Frankfurt nad Menem zaprasza na targi Heimtextil i Ambiente

Najnowsze trendy dekoracji wnętrz obedzie można obejrzymy we Frankfurcie na targach Heimtextil i Ambiente. Sezon targowy otwierają  13 stycznia 2010 największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów - Heimtextil.

Ponad 2700 wystawców z 64 krajów świata zaprezentuje swoją ofertę dla około 70000 branżystów. Można tu obejrzeć najnowsze wzornictwo tkanin dekoracyjnych i obiciowych, osłon okiennych; karniszy, tapet i tekstylnych wykładzin ściennych, bielizny pościelowej, tekstyliów do kuchni i łazienki.

Jeszcze bardziej prestiżową imprezą są targi Ambiente w dniach 12-16 lutego 2010, największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, podzielonych tematycznie na branże: Dining, Giving i Living, gdzie ponad 4600 wystawców przyciąga uwagę około 140000 zwiedzających. Porcelana i wyposażenie kuchni, elementy dekoracji wnętrz i ogrodów, wszystko, co możemy podarować w prezencie, wyroby rzemiosła artystycznego i biżuteria - to tylko najważniejsze grupy branżowe.

źródło: Targi Frankfurt

16 gru 2009
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.