MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50% w 2011 roku

MT Polska, spółka zarządzająca nowoczesnym centrum targowo-kongresowym, odnotowała ponad 80 proc. wzrost liczby imprez zorganizowanych w 2010 r. w porównaniu z rokiem 2009. W minionym roku centrum MT Polska odwiedziło ponad 180 tys. osób, które gościły na targach, konferencjach, kongresach, pokazach i eventach. W sumie w centrum MT Polska w 2010 roku obyło się ponad 220 różnego rodzaju wydarzeń, w tym ponad dwadzieścia dużych imprez wystawienniczych. W 2011 roku spółka planuje wzrost o co najmniej 50% w zakresie liczby organizowanych wydarzeń.

 

W 2010 roku w centrum MT Polska odbyło się ponad 20 imprez targowych, wśród nich znalazły się m.in. targi turystyczne LATO i TT Warsaw, targi motocyklowe, targi gastronomiczne, kosmetyczne, targi ślubne, vendingowe, Worldhotel, Infrastruktura, targi Hubertus Expo, targi przedszkolaka, rowerowe, sprzętu campingowego i caravaningowego. Zrealizowano także ponad 120 konferencji, seminariów, wykładów i szkoleń oraz blisko 80 eventów, wystaw, konkursów i różnego rodzaju pokazów. W okresie wakacyjnym organizowane były atrakcje w ramach projektu MT Extreme.

 

- Nasze centrum przyciąga coraz więcej imprez konsumenckich. Kolejnym istotnym trendem w rozwoju naszego centrum jest duże zainteresowanie organizacją eventów. W okresie świąteczno-karnawałowym gościliśmy wiele imprez na kilkaset osób organizowanych zarówno przez polskie firmy jak i korporacje międzynarodowe. Ważnym wydarzeniem o wymiarze ekonomicznym będą wspołorganizowane przez nas targi oraz sympozjum biznesowe China Expo Poland 2011 - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.


Wśród nowych imprez organizowanych w centrum MT Polska w bieżącym roku znajdą się m.in. targi mieszkaniowe, nowe imprezy motoryzacyjne, targi zoologiczne. Oprócz tego obiekt jest udostępniany na bieżąco dla organizowania zjazdów, kongresów, eventów również o niekonwencjonalnych formułach.

 

źródło: MT Polska