Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Branża

endorfina events dla Facebooka i H&M w Europie

Endorfina rozwija działalność poza Polską i realizuje produkcje dla klientów w Europie. Agencja wyprodukowała i zrealizowała premierę kolekcji dla H&M w Bukareszcie i konferencję Facebooka w Pradze. Jak informuje endorfina events, realizacje europejskie są początkiem ekspansji agencji na rynek zagraniczny.

Endorfina events wchodzi na rynek europejski. 2 listopada w Bukareszcie odbyła się premiera kolekcji H&M x Balmain (endorfina events zrealizowała również premierę kolekcji w Warszawie), a 5 listopada w Pradze konferencja Discover Facebook and Instagram dla Facebook. W obu przypadkach agencja endorfina events odpowiadała za produkcję całego wydarzenia w tym za kreację, logistykę, budowę scenografii, obsługę techniczną.
 – Wyjście poza granice kraju jest naturalną konsekwencją realizacji naszej strategii rozwoju. Przekraczamy granice dosłownie i w przenośni, dotyczy to zarówno naszych produkcji, jak i planów na przyszłość – mówi Michał Kaleta managing director endorfina events.
Zagranicznych klientów agencja pozyskuje w drodze przetargów.
H&M x Balmain – równoległa realizacja premiery nowej kolekcji francuskiego domu mody dla międzynarodowej sieciówki w Warszawie i Bukareszcie. Zgodnie z założeniami kolekcji industrialne wnętrza zamieniono na stację nowojorskiego metra. Do sali sprzedaży przeniósł gości wagon metra I specjalny mapping stworzony przez Pawła Przybyła.
Discover Facebook and Instagram dla Facebook przygotowana dla partnerów, współpracowników i mediów prezentująca dwa wiodące narzedzia mediów społecznościowych w procesie budowania marki. Konferencja odbyła się Palarelni Polis, miejsca łączącego nowoczesną technologię z ekologicznymi rozwiązaniami, stworzonego z myślą o młodych kreatywnych przedsiębiorcach.

 


23 lis 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.