Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Strefa EVENT na FestiwalMarketingu.pl

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Ekspozycja czołowych dostawców z branży eventowej i konferencja EVENT MIX poświęcona skutecznemu event marketingowi – to główne wydarzenia strefy Event w ramach targów FestiwalMarketingu.pl.
 

W strefie EVENT towarzyszącej konferencji EVENT MIX po raz drugi pojawią się firmy oferujące usługi dla eventów.  Grono wystawców to przekrój pełnej oferty branży - od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe.  W gronie wystawców znalazły się m.in., EXPO XXI, TMMS, Fiesta Catering, Confetti System, Event Room, Lubelskie Centrum Konferencyjne, Moonsfera, Multikino, Tropical Islands, Hotel Czarny Potok, Browar Obywatelski w Tychach, Akrobatyczne Show Anna Filipowska czy Bzzyk Band.
- Liczne grono wystawców wypełniło strefę EVENT w 100%. FestiwalMarketingu.pl stał się miejscem obowiązkowym do odwiedzenia dla wszystkich profesjonalnie zajmujących się eventami. Nie za braknie atrakcji: akrobatycznego show, wirtualnej rzeczywistości i prezentacji nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki scenicznej – mówi Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

Wrześniowe targi reklamy poszerzyły program o wydarzenia dodatkowe. Premierowa edycja konferencji EVENT MIX odbędzie się 7 września w ramach FestiwalMarketingu.pl na EXPO XXI Warszawa. EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. Wydarzenie ma być unikalnym połączeniem prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z branżą eventową. Na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych m. in. Ninę Żukowską, Monikę Dymacz-Kaczmarczyk czy Jarosława Uścińskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dorota Wellman. Pomysł organizacji konferencji był tzw. strzałem w dziesiątkę. Na kilka tygodni przed wydarzeniem wszystkie miejsca zostały wyprzedane.
Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine – wydawca katalogu OOH event! – oficjalnego wydawnictwa konferencji i strefy EVENT. W trakcie imprezy swoją premierę będzie miała czwarta edycja katalogu.

Bezpłatnej rejestracji na Targi można dokonać TUTAJ.
www.oohmagazine.pl/event

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.