Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

endorfina events dla marki Tchibo

Agencja endorfina events rozpoczęła współpracę z nowym klientem. Pod koniec czerwca zorganizowała strefę Tchibo podczas Open’er Festival, teraz realizuje cykl eventów pod hasłem „Lato z Family”.

We wszystkich nadmorskich ośrodkach, gdzie zagości TVN ze swoją akcją „Projekt Plaża” (wejścia antenowe na żywo w porannym paśmie kanału), pojawia się strefa Tchibo promująca kawę Family. W ramach projektu można podziwiać umiejętności baristów, ale też samodzielnie sprawdzić się w profesjonalnym parzeniu kawy, nauczyć się rozpoznawania poszczególnych jej gatunków, wziąć udział w różnorodnych konkursach z nagrodami albo też spróbować wybrany napój.
Tchibo jest nowym klientem endorfina events, to drugi projekt realizowany wspólnie. Pod koniec czerwca agencja organizowała również strefę tej marki w ramach festiwalu Open’er. W tym samym czasie rozpoczął się od eventu w Kołobrzegu cykl „Projekt Plaża”. Do końca wakacji zagości m.in. w Łebie, Świnoujściu i Władysławowie.

12 lip 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.