Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Poznańska IBB Andersia świętuje dziesięciolecie

Zespół IBB Andersiaz dyrektorem hotelu Marcinem...

Hotel IBB Andersia, zlokalizowany w centrum Poznania, działa od dekady. W tym czasie w przestrzeniach eventowych obiektu odbyło się ponad 14 tys. wydarzeń – imprez, konferencji, bankietów, w których udział wzięło prawie 855 tys. gości.

Czterogwiazdkowy Hotel IBB Andersia znajduje się na dziewięciu piętrach najwyższego budynku Poznania, Andersia Tower, zlokalizowany w pobliży Międzynarodowych Targów Poznańskich i Starego Rynku (pieszo ok. 10 – 15 minut) . W czasie dziesięciu lat działalności IBB Andersii zorganizowano 14 045 wydarzeń, które gościły 854 750 uczestników. Wśród eventów organizowanych w tym czasie są m.in. wydarzenia w ramach konwencji klimatycznej COP14, Martini Ferrari 2009 (1200 osób), Gran Turismo Polonia w latach 2009 – 2014, Poznań Porsche Open / Poznań Open (2010 – 2017), Malta Festiwal, Festiwal Transatlantyk, Festiwal Dobrego Smaku, Bal Sportowca, Bal Piłkarza. Hotel pełnił funkcję mini kwatery podczas UEFA Euro 2012. W sumie nocowało w IBB Andersii 499 100 gości z ponad 20 krajów, co przełożyło się na wyniki 500 tys. osobonocy. 
 

Obiekt oferuje 171 pokojów (w tym apartamenty), spa, basen, restaurację, bar i kasyno oraz centrum konferencyjno-bankietowe. Apartamenty Senior i Prezydencki oraz pokoje typu executive usytuowane są na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę Poznania. Na tym samym piętrze znajduje się Executive Lounge, w którym można tez zorganizować kameralne przyjęcie z kolacją przygotowaną przez szefa kuchni restauracji Flavoria.
IBB Andersia szczyci się największym centrum konferencyjnym wśród poznańskich hoteli. Oferuje dziewięć sal konferencyjnych i bankietowych, z możliwością dowolnego łączenia i dzielenia przestrzeni. To pozwala na organizację spotkań do 800 uczestników. Ostatnio do oferty eventowej hoteleu dołączył taras na pierwszym piętrze. Gości szukających relaksu i odpoczynku zaprasza Harmonia Spa & Wellness Club.

07 sie 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.