Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Spotkanie z Bali na warszawskiej plaży

Bali jako idealny kierunek incentive travel promowali wśród polskich organizatorów przedstawiciele firm i instytucji związanych z indonezyjską wyspą.

Organizatorami spotkania, które, nawiązując do charakterystyki destynacji, odbyło się w plażowej scenerii warszawskiej Boogaloo Beach Bar, byli Ambasada Republiki Indonezji w Polsce, linie lotnicze Emirates, Pure connections – przedstawiciel Alila Hotels and Resorts oraz Far Horizon DMC. Do organizacji wyjazdów na Bali zachęcał ambassador Republiki Indonezji Peter F. Gontha, Satriyo Pringgodhany, first secretary Tourism & Information Affairs (zaprezentował możliwości i charakterystykę Indonezji pod kątem organizacji spotkań). Katarzyna Czajka, reprezentująca przewoźnika lotniczego Emirates, mówiła o tym, jak na Bali dolecieć, Justyna Skubis, reprezentująca Alila Hotels and Resorts, zaprezentowała cztery hotele sieci na Bali. Adam Piotrowski z Far Horizons DMC opowiadał o kulturze i atrakcjach turystycznych wyspy. Jak podkreślał, Bali to przede wszystkim bardzo bogata i ciekawa kultura, zabytki i egzotyczne krajobrazy, a z drugiej strony bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna łącznie z hotelami o najwyższym standardzie i efektem wow.
Goście podziwiali pokaz tańców i muzyki indonezyjskiej, a na regionalną kolację zaprosiła Ambasada Republiki Indonezji. Finałem było rozstrzygnięcie konkursu przeprowadzanego w trakcie spotkania. Uważne słuchanie informacji na temat Bali zaowocowało prawidłowymi odpowiedziami w teście. Wśród tych, którzy znali nawięcej poprawnych odpowiedzi organizatorzy rozlosowali sześciodniowy pobyt na Bali wraz z przelotem.
Spotkanie z Bali odbyło się 27 lipca.

08 sie 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.