Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Krzysztof Materna na konferencji Event Mix

W programie drugiej edycji konferencji Event Mix Krzysztof Materna przedstawi swoja wizję kreacji w branży eventowej w prelekcji „Kreatorzy eventów - czyli wielka improwizacja”. Event Mix odbędzie się 13 września.

– Chciałbym opowiedzieć, kierując się własnym doświadczeniem, kto w przysłowiowych eventach odpowiada za kreację. Czy robią to osoby upoważnione zawodowo, czy też to, co obserwujemy jest wypadkową kompromisu między agencją eventową, działem marketingu zleceniodawcy i gustem prezesa. Gdzie w tym trójkącie jest miejsce na obecność zawodowców, czy są w ogóle potrzebni, i jak są przez zleceniodawcę traktowani? – zapowiada swoje wystąpienie na konferencji Event Mix, Krzysztof Materna.
Krzysztof Materna, reżyser, aktor, felietonista, satyryk, producent i współzałożyciel MM Communications, twórca i współautor wielu programów telewizyjnych, był reżyserem oraz dyrektorem artystycznym koncertów na festiwalach w Opolu i Sopocie. W ostatnich latach współpracował w roli producenta bądź reżysera z takimi twórcami jak Piotr Uklański, Paweł Althamer, Mirosław Bałka, Leszek Możdżer i Peter Coffin. W latach 2009 – 2016 był dyrektorem artystycznym gdańskiego festiwalu Solidarity of Arts. Jest również reżyserem Koncertu Inauguracyjnego Polskiej Prezydencji w Radzie UE pt. Tu Warszawa (2011) oraz ceremonii otwarcia The World Games we Wrocławiu.
Event Mix odbędzie się 13 września, w Expo XXI Warszawa, w ramach Fetiwalu Marketingu.
W programie konferencji znajdują się także wystąpienia Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza (Rubikom Strategy Consultants, Kuźnia Strategów), Łukasza Kubiaka (Grupa TSE), Adriany Piekarskiej (Exclusive Event), Artura Półgrabi (Ibento) i Pawła Grabowskiego (Wow Pictures) oraz Jurka Owsiaka.

MeetingPlanner.pl jest partnerem medialnym Event Mix.

11 wrz 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.