Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

NOWOŚCI MUZYCZNE w AGENCJI MUSIC 4 EVENT

Chillin Ladies
Three Harmony
Hollywood Swing

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Agencja muzyczna Music 4 Event specjalizuje się w tworzeniu autorskich, oryginalnych projektów skierowanych na rynek eventowy. Od czerwca do oferty 25 zespołów dołączyły 3 nowe projekty m.in. CHILLIN LADIES, będący akustyczną odpowiedzią na rozchwytywany i uwielbiany przez Klientów w pełni autorski projekt Music 4 Event czyli zespół Electric Girls.

Chillin Ladies to cztery utalentowane absolwentki Akademii Muzycznych, wykonujące najpiękniejsze evergreeny we własnych, akustycznych aranżacjach – zespół występuje w składzie: wokalistka, pianistka, gitarzystka i flecistka. Wykonując akustyczne brzemienia, łączy w sobie najwyższą muzyczną jakość w wykonaniu wykształconych muzyków.

Wśród najnowszych projektów znalazł się także już cieszący się ogromnym powodzeniem zespół THREE HARMONY, czyli trzyosobowy skład, będący doskonałą alternatywą dla zespołów coverowych, który pomimo mniejszego składu zapewnia oprawę z mocą dużego bandu. Zespół tworzą charyzmatyczni Artyści występujący w składzie dj, wokalistka i saksofonista.

Wisienką na torcie jest zespół HOLLYWOOD SWING, w którego składzie występują niezwykle utalentowani muzycy jazzowi. Zespół wykonuje tak zwany taneczny swing. Udowadniając, że przy ambitnej muzyce także można wypełnić parkiet po brzegi. Ogromnym atutem projektu jest wokalista, którego śmiało możemy nazwać polskim Michaelem Buble.Po więcej zapraszamy www.music4event.pl

12 wrz 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.