Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Rent Design wprowadza program lojalnościowy dla klientów

„Dobry Zwyczaj Punkty Zliczaj” – to hasło promujące nowy program lojalnościowy Rent Design. Program rusza z początkiem września 2017 r. i skierowany jest do klientów wypożyczających meble i akcesoria z oferty firmy.
 

„Dobry Zwyczaj Punkty Zliczaj” to program stworzony z myślą o klientach firmy, polegający na zbieraniu punktów za wynajem mebli i akcesoriów dekoracyjnych oraz ich późniejszej wymianie na nagrody. Wśród nich znaleźć można zarówno praktyczne i designerskie gadżety domowe, takie jak roboty planetarne, ekspresy do kawy czy ekspresy do wody gazowanej, jak również gadżety męskie i elektronikę użytkową, w tym słuchawki i głośniki. Wśród nagród znajdują się także vouchery na pobyt weekendowy dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu pod Warszawą oraz designerskie meble, w tym fotel RM 58.
Aby dołączyć do programu, należy założyć konto na stronie Rent Design lub wyrazić zgodę na udział w programie na istniejącym już koncie klienta. Od tego momentu każde wydane 10 złotych na wynajem produktów Rent Design to jeden punkt dodany do konta.
 – Program lojalnościowy to kolejny etap rozwoju naszej firmy. To także ukłon w stronę naszych klientów, którym chcemy szczególnie podziękować za cykliczną współpracę i wynajem naszych mebli. Mamy nadzieję, że nagrody, które oferujemy spotkają się z entuzjazmem uczestników programu i zachęcą ich do założenia konta na naszej stronie – podsumowuje Wojciech Zbroja, prezes Rent Design.
www.rentdesign.pl/dobry-zwyczaj-punkty-zliczaj

12 wrz 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.