Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Emocje podczas „B2Beat – Branża spotyka się w Hulakula!”. Wygrała New Look Advertising

ASAPy - zwycięska drużyna agencji New Look...
Pierwsza trójka turnieju bowlingowego, fot. ©...
Patryk Kumór, fot. © Robert Małecki Fotografia
Lanberry, fot. © Robert Małecki Fotografia
Monika Lewczuk, fot.© Robert Małecki Fotografia
Antek Smykiewicz, fot. © Robert Małecki...
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia
fot. © Robert Małecki Fotografia

Centrum rozrywkowe Hulakula zaprosiło branżę eventową i reklamową na B2Beat – spotkanie, które było połączeniem zawodów w kręgle oraz wielu atrakcji, które proponuje centrum. W programie znalazł się także koncert młodych gwiazd Universal Music Polska.

Turniej bowlingowy był główną częścią wydarzenia „B2Beat – Branża spotyka się w Hulakula!”. Do branżowych rozgrywek zgłosiło się ponad 30 zespołów reprezentujących agencje eventowe, reklamowe, media oraz drużyny mieszane złożone z przedstawicieli agencji i ich klientów. Do rundy finalowej zakwalifikowało się osiem teamów, z których najlepszy okazała się skład agencji New Look Advertising pod nazwą ASAPy. Drugie miejsce zajął zespół pod hasłem Joy Event, gdzie siły połączyli przedstawiciele agencji Joy Event i Art & Action. Na trzecim stopniu podium stanęli Bowlingersi, ekipa reprezentująca Maestro Meetings & Incentives, Pekao SA, Neuca oraz MW Science Meetings. Najlepsza drużyna otrzymała voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakuli. Łączna pula nagród grupowych i indywidualnych wyniosła przeszło 25 000 zł. Choć jak podkreślają uczestnicy turnieju najważniejsza była zdrowa rywalizacja w fajnej atmosferze i dobra zabawa, których podczas wieczoru nie zabrakło.
„B2Beat – Branża spotyka się w Hulakula!” prezentowało wiele możliwości, jakie organizatorom wydarzeń daje przestrzeń Hulakuli. Spotkanie otworzył i powitał gości, opowiadając także o miejscu, wiceprezes Centrum Rozrywki Hulakula Michał Ciecierski. Event poprowadził prezenter radia Eska Michał „Michu” Sobkowski. Na scenie podczas wieczoru wystąpiły młode gwiazdy Universal Music Polska, a wśród nich Patryk Kumór, Lanberry, Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz. Prezentując swój repertuar oraz przeboje coverowe, przyciągnęli gości wydarzenia na parkiet. Dodatkowo uczestnicy zaangażowali się w rozgrywki bilardowe, gry na automatach i korzystali z innych atrakcji centrum rozrywkowego. Hulakula zaprezentowała także swój catering.
Kibice piłkarscy mogli podczas wydarzenia obejrzeć mecz Armenia – Polska, przedostatnie starcie polskiej drużyny narodowej w drodze do mistrzostw świata w Rosji.
„B2Beat – Branża spotyka się w Hulakula!” odbyło się 5 października.
 

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta to nowoczesna i największa przestrzeń rozrywkowa w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakuli daje duże możliwości. Można zorganizować w niej koncert, pokaz mody, walkę bokserską, a także konferencję prasową, szkolenia, prezentację produktu czy imprezę integracyjną dla 3 tys. gości.
Na ponad 6,5 tys. mkw. Hulakuli znajdują się m.in. : dwie sale konferencyjne, dwie kameralne sale VIP, parkiet na 2 tys. osób, antresola, restauracja dla 600 gości, trzy bary, scena (40 mkw.), bowling i bilard, letni ogródek z zewnętrznym placem zabaw, wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych, bezpłatny parking na 450 miejsc.
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 82B.


 

11 paź 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.