Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Brave partnerem producentem otwarcia nowej Hali Gwardii

Agencja Brave odpowiadała za stworzenie scenariusza oraz koordynację działań podczas weekendu otwierającego na nowo warszawską Halę Gwardii. W dniach 29 września – 1 października. Hala zaprezentowała swoje tradycje jako miejsce zakupów i spotkań w kooperacji z nowymi partnerami.

– Do projektu zaangażowaliśmy się zaledwie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem Hali, dlatego też naszym priorytetem było przeprowadzenie szybkiego i efektywnego procesu produkcyjnego. Zebranie licznych pomysłów osób zaangażowanych w otwarcie było sporym wyzwaniem, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu wypracowaliśmy spójną koncepcję – mówi Tomasz Dworak, dyrektor zarządzający Brave. – Możliwość otwarcia miejsca o sportowym duchu i tak ciekawej historii dodatkowo nas motywowała – dodaje Dworak.
Brave była również konsultantem działań Hali Gwardii zarówno od strony technicznej, jak i komunikacyjnej podczas współpracy z innymi partnerami.

Trzydniowe otwarcie zgromadziło wielu gości, którzy mieli okazję skorzystać z szeregu przygotowanych atrakcji. Warsztaty i pokazy kulinarne, wystawy fotografii, pokazy sportowe i występy artystyczne wpisały się w klimat nowej Hali Gwardii, łącząc pasjonatów dobrego jedzenia i kultury. 

Dodatkowo w poniedziałek 2 października br. agencja razem z Halą Gwardii zaprosili na prezentację nowej lokalizacji przedstawicieli branży eventowej. W czasie spotkania goście zapoznali się z możliwościami aranżacyjnymi wnętrza Hali. Wieczór uświetnił jubileuszowy spektakl kabaretu Pożar w Burdelu. – Cieszę się, że przy okazji otwarcia udało się zorganizować również spotkanie naszej branży, które było okazją nie tylko do zapoznania się z obiektem, ale również do integracji naszego środowiska – podsumowuje Tomasz Dworak.

12 paź 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.