Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Columbus Day: SOIT idzie tropem Kolumba i działa charytatywnie

Członkowie SOIT i zaproszeni goście po raz szósty świętowali Columbus Day. Tradycyjnie częścią święta incentive travel była aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, dzięki której zabrano niemal 30 tys. zł dla Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

Podczas Gali Columbus Day, organizowanej przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel spotykają się członkowie SOIT – właściciele i menedżerowie największych agencji incentive travel w Polsce, ich klienci – przedstawiciele firm z działów zakupów i marketingu, a także reprezentanci instytucji z branży MICE, DMC i linii lotniczych. Wydarzenie stanowi okazją do networkingu i integracji. – Świętujemy w gronie członków stowarzyszenia, zaprosiliśmy naszych klientów, mniejsze firmy oraz korporacje, które organizują wyjazdy motywacyjne dla swoich pracowników, dla swoich klientów. Zaprosiliśmy naszych partnerów - linie lotnicze, hotele, DMC, naszych partnerów, którzy pomagają nam na miejscu w tych odległych destynacjach organizować świetne, kompetentne i bezpieczne wyjazdy dla naszych klientów – mówi Agnieszka Lewandowska, wiceprezes SOIT.
Columbus Day stanowi święto incentive travel w Polsce. – Nasza branża jest podobna do dobrze leżakowanego alkoholu np. whisky. I tak się dzieje, że w beczce whisky co roku ulatuje do nieba kilka procent tego cennego trunku. Szkoci mówią, że jest to angels share, czyli ta cząstka, która należna jest aniołom. Myślę, że w branży turystycznej, incentive travel jest właśnie tą cząstką angels share, która ulatuje i stanowi największe inspiracje dla tych aniołów właśnie. Incentive travel to branża która przekracza granice, która wyznacza nowe kierunki, tak jak Columbus, czyli Krzysztof Kolumb – podsumowuje Cezary Wilemajtys, członek zarządu SOIT.
Tegoroczna edycja Columbus Day odbyła w Restauracji Concept13 w Warszawie i zgromadziła blisko 120 osób.

Tradycją spotkań z tego cyklu stała się aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, które członkowie SOIT przywieźli z różnych zakątków świata. W tym roku zebrano rekordową jak dotąd sumę 29 450 zł. Środki te zasilą konto Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. W sumie, podczas czterech edycji Columbus Day, zgromadzono już ponad 80 tysięcy złotych, które umożliwiły m.in. zorganizowanie zimowiska dla dzieci oraz warsztatów podróżniczo-artystycznych, a także przeprowadzenie remontu domu dla podopiecznych fundacji.
Galę Columbus Day i aukcję poprowadził Paweł Wiszniewski, dziennikarz muzyczny, prezenter, konferansjer i szef muzyczny Radia Wawa. Goście Columbus Day usłyszeli przeboje w wykonaniu zespołu SouLadies. Partnerzy Gali przygotowali dla uczestników wydarzenia prezenty i nagrody do wygrania w loterii wizytówkowej m.in. vouchery na pobyty w Grecji, na wyspie Mauritius, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Mjanmie, Brazylii i Argentynie, w Hiszpanii, na Malcie, w Paryżu, Koszycach i w Polsce. Spotkanie odbyło się 9 listopada 2017 r.

 

06 gru 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.