Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

MPI Poland Chapter podsumowuje pierwszy kwartał programu edukacyjnego MPEC

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter zakończyło pierwszy cykl spotkań edukacyjnych „Meeting Professional ExellenceClasses" z obszaru Ludzie. Warsztat „Labirynt Osobowości – jak budować długoterminowe relacje, mimo dzielących nas różnić” obywał się w ostatnim kwartale 2017 roku w trzech miastach w Polsce. Celem działań były rozwój, edukacja i integracja branży, a także przekazanie informacji o MPI.
 

Wszystkie spotkania prowadzone były w duchu edutainment. Głównym założeniem projektu MPI Poland Chapter jest rozwój kompetencji uczestników spotkań. Ćwiczenia budujące umiejętności komunikacyjne zostały poprowadzone przez międzynarodowego trenera, i konsultanta - Katarzynę Wolską.
Projekt MPI Poland Chapter skierowany został przede wszystkim do profesjonalistów branży spotkań zarówno z agencji, jak i korporacji oraz dostawców. Warsztaty z rozwoju kompetencji komunikacyjnych cieszyły się w dużym zainteresowaniem, a uczestniczy docenili ciekawą tematykę – w ich odczuciu - dobrze dopasowaną do życiowych czy zawodowych sytuacji. – To były ciekawe szkolenia, z których wyniosłam bardzo przydatne umiejętności –podkreśla Monika Klimont z Amway Polska. – Świetnie przeprowadzone szkolenie, w którym udział był bardzo wartościowym doświadczeniem. Poznając model Insight Discovery, można zrozumieć, co przeszkadza nam w komunikacji z ludźmi, lepiej poznać osoby, z którymi współpracujemy, a także dowiedzieć się czegoś więcej o sobie – podsumował Jan Uniaż, Prudential.


Warsztat „Labirynt Osobowości” począwszy od października odbył się w Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Grand Kraków Hotel oraz Hotelu Haffner w Sopocie.
Bardzo ważnym elementem w realizacji warsztatów było wsparcie takich lokalnych jednostek z poszczególnych miast jak Kraków Convention Bureau czy Gdańsk Convention Bureau. –Niezmiernie się cieszymy, że takie podmioty jak KCB i GCB zaangażowały się w nasz projekt i objęły wsparciem branżowym a także merytorycznym program MPEC. Dzięki takiej współpracy mogliśmy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i potencjalnych zainteresowanych aktywną działalnością na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce – podkreśla Marta Kicler – prezes MPI Poland Chapter.
Stowarzyszenie MPI Poland Chapter, zgodnie z rocznym harmonogramem MPEC, kontynuuje ten interaktywny projekt rozwojowy. Jego druga część – tym razem z obszaru „Narzędzia” – zostanie zainaugurowana 29 stycznia 2018 r. w Poznaniu w centrum eventowym Concordia Design. Patronat branżowy nad spotkaniem objęło Poznań Convention Bureau.

09 sty 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.