Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Branża

El Padre: 2017 z największymi obrotami w historii spółki

Zarząd agencji El Padre

Agencja El Padre zamknęła miniony rok z najlepszym wynikiem w historii spółki. Przychody firmy wyniosły ponad 19 mln 200 tys. złotych (rok 2016 spółka zakończyła z obrotami w wysokości 17,5 mln złotych). Wzrost obrotów agencji to efekt rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami, a także pozyskania nowych. W 2017 roku agencja zrealizowała dla 44 klientów łącznie 205 projektów marketingowych o różnorakim charakterze.
 
Agencja prowadziła w minionym roku projekty eventowe (były to zarówno małe wydarzenia, jak również eventy dla kilkudziesięciotysięcznych grup odbiorców), które stanowią podstawowy obszar biznesu. Spółka świadczyła również usługi z zakresu projektowania graficznego, PR, ambientu, brandingu czy interactive, poszerzając portfolio swoich usług.         

– W 2017 roku spółka zanotowała największe przychody w swojej historii. Cieszymy się, że nadal jesteśmy w stanie z powodzeniem realizować zarówno małe niskobudżetowe projekty, jak również multikanałowe kampanie event marketingowe. Dzięki temu klienci widzą w nas prawdziwego partnera biznesowego. Przez wiele lat udało nam się zbudować świetny zespół ludzi, którzy są zaangażowani w prace agencji i realizowane projekty. To dzięki nim motto firmy „dbamy o każdy projekt jak o własne dziecko” nie jest tylko sloganem. Dziękujemy pracownikom za wytężoną pracę, dziękujemy klientom, że nam zaufali, zrobimy wszystko, żeby tego zaufania nie zawieść w kolejnych latach – powiedział Sebastian Oprządek, prezes zarządu agencji El Padre, odpowiedzialny za obsługę klienta.

– W minionym roku obroniliśmy wszystkie umowy ramowe z klientami, z którymi pracujemy już od kilku lat. W portfolio pojawili się również nowi klienci - im również będziemy oferować usługi na wysokim poziomie. Chcemy rozwijać się organicznie, jeżeli więc pojawią się nowi klienci chętni do współpracy z nami, to serdecznie zapraszamy - El Padre otoczy ich ojcowską opieką – powiedział Wojciech Cłapiński, Wiceprezes Zarządu El Padre, odpowiedzialny za nowy biznes.

– Sukcesy 2017 roku przyniosły awanse pracowników. W strukturze wyodrębniliśmy nowe stanowisko event directora, które objął Jakub Ćwikliński, dotychczasowy senior event manager. Na stanowisko senior event manager awansowała zaś Agnieszka Pacewicz – powiedział Piotr Karasiński, wiceprezes zarządu El Padre, odpowiedzialny za produkcję.

– Cały czas pracujemy nad tym, żeby oferowane usługi były kreatywne i innowacyjne. Potwierdzeniem tego faktu było zdobycie w zeszłym roku statuetki MP Power w kategorii CSR w Branży Eventowej za kampanię „Daj się oświecić” dla PGE Obrót. Kampania ta wcześniej otrzymała również Brąz w kategorii Event Społeczny w konkursie Złote Spinacze. W bieżącym roku planujemy rozbudowę działu kreacji, aby cały czas dostarczać ciekawe koncepcje i projekty dla klientów – powiedział Michał Maciątek, dyrektor operacyjny El Padre, odpowiedzialny za dział kreacji.

Agencja El Padre angażuje się w wiele inicjatyw branżowych, aktywnie je wspierając. Wojciech Cłapiński jest członkiem kapituły konkursu MP Power Awards, Michał Maciątek jest od pięciu lat jurorem w konkursie MP Power Awards – Kreatywny Roku Branży Eventowej, zaś Sebastian Oprządek jest członkiem Rady Programowej konferencji Event Biznes i intensywnie pracuje w działającym przy SAR Klubie Agencji Eventowych, gdzie od lutego 2017 roku pełni funkcję prezesa zarządu.

23 sty 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.