Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

MUSIC 4 EVENT stawia na kobiety!

Imprerial Quintet
Chillin Ladies
Hey Queens
Electric Girls
Harfistka
Slavic Quartet
Girls Like to Swing
Ladies Violin Duo

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Agencja muzyczna Music 4 Event stale poszerza swoją ofertę, tworząc wyjątkowe i oryginalne zespoły z muzyką odtwórczą skierowane na rynek eventowy. Obecnie pod skrzydłami agencji znajduje się 28 ciekawych propozycji muzycznych współtworzonych przez najzdolniejszych absolwentów Akademii Muzycznych na rynku i gwiazd programów talent show.

W najnowszych propozycjach Agencja stawia na niezwykle uzdolnione i wykształcone muzycznie kobiety.
Do oferty Music 4 Event dołączył zjawiskowy kwartet smyczkowy SLAVIC QUARTET, który podczas eventów brawurowo wykona utwory muzyki klasycznej i filmowej oraz najpiękniejsze melodie muzyki rozrywkowej. Artystki występujące w kwartecie to absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie i Warszawie.

Wychodząc naprzeciw temu, co przewidywalne i oczywiste agencja proponuje także kwartet w wydaniu z wokalem. Najpiękniejsze utwory muzyki rozrywkowej takich Artystów jak Adele, Norah Jones czy Beyonce usłyszą Państwo w wykonaniu IMPRERIAL QUINTET. To pierwszy w Polsce zespół wykonujący muzykę rozrywkową zaaranżowaną jedynie na instrumenty smyczkowe i towarzyszący mu aksamitny głos wokalistki. Pięć przepięknych i niezwykle utalentowanych kobiet tworzy projekt z klasą, który podczas wydarzeń może pełnić rolę muzyki tła lub wyjątkowego recitalu skupiającego uwagę.

Zespół HEY QUEENS to odpowiedź na zapotrzebowanie, jakie wygenerował zespół ELECTRIC GIRLS, jeden z flagowych projektów pod szyldem Music 4 Event. HEY QUEENS w odróżnieniu od ELECTRIC GIRLS podczas swojego energetycznego show oddają hołd hitom lat 80. i 90. kiedy w rozgłośniach radiowych królowały hity Spice Girls, Ace Of Base oraz polskie „Hi-fi superstar”.

Duet skrzypaczek elektrycznych LADIES VIOLIN DUO podczas eventów zaprezentuje się w dwóch odsłonach. W pierwszej kolejności zagra standardy jazzowe na skrzypcach klasycznych, w kolejnych wykonana energetyczne show! Artystki zagrają instrumentalne wersje najbardziej rozpoznawalnych radiowych przebojów w aranżacjach na skrzypce elektryczne.

Zespół CHILLIN LADIES wykonuje najpiękniejsze evergreeny w specjalnie przygotowanych akustycznych aranżacjach. Zespół współtworzony przez Absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach występuje w składzie wokalistka, pianistka, flecistka i gitarzystka i już cieszy się sporym zainteresowaniem naszych Klientów
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.music4event.pl

 

08 mar 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.