Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Dialog agencji zrzeszonych w SOIT i Reps

O współpracy oraz promocji dobrych rynkowych praktyk rozmawiali podczas śniadania biznesowego członkowie SOIT i przedstawiciele zagranicznych firm turystycznych w Polsce tzw. Reps. Gospodarzem i inicjatorem spotkania było Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel.

Uczestnicy dyskutowali o tym, jak poprawić współpracę na linii agencje SOIT – Reps oraz jakie podjąć działania na rzecz promowania dobrych praktyk rynkowych. Rozmowy dotyczyły również wzajemnych oczekiwań dotyczących usprawnienia komunikacji oraz dalszego budowania relacji biznesowych. Omówiono ważne dla obu stron obszary, nad którymi warto pracować z korzyścią dla bezpieczeństwa oraz rozwoju firm. Obie strony uznały za ważne promowanie uczciwej konkurencji oraz eliminowanie szarej strefy.
– Spotkanie to zainicjowało kolejny ważny dialog w branży i pokazało, że nasze środowisko jest otwarte na szczere, konstruktywne rozmowy i wymianę doświadczeń, które w efekcie budują nasze biznesy i wspierają uczciwą konkurencje. Będziemy kontynuować te rozmowy i znajdziemy formułę współpracy, która będzie optymalna dla wszystkich stron – zapowiedział Sebastian Słoniewski, prezes SOIT.
Śniadanie biznesowe SOIT – Reps odbyło się 28 lutego.

10 mar 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.