Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Sri Lanka promuje się przy wsparciu Goodfellas Group i Consulting’n more

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki nawiązało współpracę z agencjami Goodfellas Group i Consulting’n more. Wspólnie realizowany projekt ma na celu prezentację oferty turystycznej oraz promocję Sri Lanki jako atrakcyjnego kierunku turystycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach projektu prowadzone są działania public relations oraz osobiste spotkania z przedstawicielami branży turystycznej w Warszawie, Krakowie oraz Budapeszcie.
 

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki to instytucja, która odpowiada za marketing i promocję Sri Lanki w kontekście globalnym. Do jej zadań należy prowadzenie kampanii marketingowych skierowanych do środowiska biznesowego oraz konsumentów. Działania Biura mają na celu zwiększenie popularności kraju jako destynacji turystycznej. W związku z rosnącym z roku na rok zainteresowaniem Sri Lanką wśród turystów z Europy Środkowo-Wschodniej (w szczególności z Polski i Węgier) Biuro po raz drugi organizuje road show dla branży turystycznej (tour operatorów i biur podróży) i mediów.
W ramach road show przewidziano spotkania w trzech miastach Polski i Węgier – Warszawie, Krakowie oraz Budapeszcie. Eventy mają stworzyć możliwość osobistego spotkania strony lankijskiej oraz przedstawicieli biur podróży. Organizacja i promocja wydarzeń połączona jest z działaniami PR – dystrybucją materiałów prasowych, zaproszeniem mediów na każdy z eventów, obsługą medialną wydarzenia oraz media relations po nim.
Działania związane z organizacją eventów w Polsce i na Węgrzech realizuje firma Goodfellas Group. Consulting’n more odpowiedzialne jest zaś za wszelkie działania komunikacyjne w ramach projektu prowadzone na rynku polskim.
Firmy pozyskały klienta w ramach konkursu ofert.

14 maj 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.