Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Branża

Warszawski SEN otwarty na eventy

Sztuka Event Noc (SEN) – nowa lokalizacja eventowa w Warszawie zorganizowała branżowe Drzwi Otwarte. Planiści spotkań mogli sprawdzić potencjał obiektu, zarówno jeśli chodzi o przestrzeń, ofertą kulinarną, jak i atmosferę. Partnerem wydarzenia był MeetingPlanner.pl.

SEN Warsaw to klimatyczne miejsce nad Wisłą, mieszczące się w budynku – siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Nazwa to akronim trzech słów, które w zamyśle jego twórców mają kojarzyć się z obiektem – czyli sztuka, event i noc. Twórcy SEN Warsaw podkreślają, że jest to miejsce stworzone z miłości do życia i muzyki, miejsce różnych kultur, a także niezobowiązująca przestrzeń, która ma być jak domowe gniazdo, które jest jednocześnie zderzeniem Nowego Jorku, Meksyku i Warszawy. To również miejsce spotkań kulinarnych smaków z całego świata i spotkań koktajlowych.
Przestrzenie dla organizatorów eventów znajdują się na trzecim i czwartym piętrze budynku przy ul. Wioślarskiej 6. Trzecie piętro to klub o powierzchni 350 mkw., gdzie znajdują się 20-metrowy bar, zaplecze kuchenne, kanapy, fotele, stoły, oraz taras (150 mkw.). Na piętrze trzecim znajduje się 143 miejsca siedzące i 25 hokerów. Spotkania biznesowe organizowany są również na tarasie, który pomieści do 100 osób.
Czwarte piętro to pusta przestrzeń eventowa (350 mkw.), posiadająca własne zaplecze kuchenne, którą można dowolnie aranżować. Pomieści do 200 osób w układzie klubowym, 130 osób przy okrągłych stołach i 120 w ustawieniu teatralnym.
Obie przestrzenie mają dostęp do światła dziennego.
Podczas branżowych Dni Otwartych uczestnicy sprawdzili, możliwości eventowe nowego miejsca, jaką kuchnię oraz widoki oferuje SEN Warsaw. Podczas wieczoru wystąpili duet Kuczok Rogoziński i Chriss Jaxx.
Dni Otwarte SEN Warsaw gościły planistów spotkań reprezentujących agencje eventowe, korporacje, stowarzyszenia, biura podróży, PCO, firmy szkoleniowe.

08 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.