Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Z Brother Ad School do kreacji 180 heartbeats

Pilar Boschetto i Juan Aponte, absolwenci prestiżowej Brother School of Creativity w Barcelonie, w ramach Talent Programu, dołączyli do działu kreacji 180 heartbeats Jung von Matt.


Talent Program to projekt 180, który dotyczy wymiany doświadczeń i jest adresowany do pasjonatów reklamy, grafiki, animacji, programowania i mediów digitalowych z całego świata. Argentynka Pilar Boschetto, która pracuje jako art director, wcześniejsze doświadczenie zdobywała w Y&R Barcelona – tworzyła projekty dla marki Activia, oraz w dziale marketingu BMW w Argentynie. Pochodzi z San Francisco w argentyńskiej prowincji Córdoba. Jej hobby to taniec – jest instruktorką zumby. Natomiast Kolumbijczyk Juan Aponte zanim przyjechał do Europy, jako senior copywriter pracował pięć lat w TBWA. Przygotowywał koncepty kreatywne dla takich marek jak Adidas, Abbott Laboratories, Energizer, Hyundai, UNICEF, Western Union. Urodził się w Cali, wychował w Bogocie. Uwielbia tańczyć salsę, pasjonuje go rzeźba i rzemiosło.
Pilar i Juan spotkali się podczas studiów Brother School of Creativity w Barcelonie i pracują razem od października 2017 roku. Brother jest jedną z najbardziej znanych sieci szkół kreatywności w Hiszpanii i Ameryce Południowej.
W 180 są już czwartym teamem, który gości w agencji w ramach Talent Program – wcześniej były to zespoły z Hiszpanii i Belgii, trwa rekrutacja kolejnych: – Talent Program nie tylko wspiera talenty poprzez zdobywanie nowego doświadczenia - mówi Martin Winther, dyrektor kreatywny, który koordynuje ten projekt w 180. – Jest także wspaniałą możliwością rozwoju dla ludzi w agencji, na przykład podczas pracy nad briefami, kiedy można się wzajemnie inspirować i poznać inne kulturowo myślenie. Osoby z zagranicy mówią że chcą poznać naszą kulturę pracy, a w sumie my też odkrywamy wiele nowego – dodaje. 
Obecnie dział kreacji 180 liczy 14 osób, a zarządza nim chief creative officer Mikołaj Sadowski.

06 sie 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.