Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Załogi hoteli Robert’s Port i Zamek Ryn najlepsze w regatach hotelarzy

Kilkanaście załóg reprezentujących hotele i firmy z branży HoReCa, walczyło o miejsce na podium w piętnastych Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich Hotelarzy, na wodach jeziora Mikołajskiego. Laury można było uzyskać w kategorii hoteli Harmony Polish Hotels oraz w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo dzięki partnerstwu Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, do zdobycia był również Puchar IGHP.

Harmony Polish Hotels reprezentowane były przez przedstawicieli takich hoteli, jak: Zamek Ryn z Rynu, Warszawa z Augustowa, Pugetów z Krakowa, Akwawit z Leszna oraz gospodarza imprezy –Amax z Mikołajek. O najwyższe lokaty poza hotelami członkowskimi walczyły również: wystawiający dwie załogi hotel Robert’s Port ze Starych Sadów, wystawiający trzy załogi Dobry Hotel, Profitroom, Klub Mila Akademia Kusznierewicza oraz Bartbo.
Tradycyjnie na lądzie czekały na uczestników atrakcje zorganizowane przez Bartbo – tym razem była to wirtualna rzeczywistość.
W eliminacjach rozegrano po trzy wyścigi w dwóch grupach, z których do finału zakwalifikowało się siedem najszybszych ekip. W finale rozegrane zostały trzy wyścigi, wyłaniające załogi, które stanęły na podium XV Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy. W klasyfikacji generalnej najszybsza okazała się załoga nr 2 reprezentująca Hotel Robert’s Port, tuż za nimi uplasowała się drużyna Bartbo, trzecie miejsce zajęła załoga nr 1 z Hotelu Robert’s Port.
W tzw. patronackiej klasyfikacji regat, czyli hoteli zrzeszonych, triumfowała załoga hotelu Zamek Ryn a drugie i trzecie miejsce zajęły załogi Hotelu Amax.  Puchar IGHP trafił do załogi nr 2 z hotelu Robert’s Port.

Podczas wieczornej gali odbyła się uroczysta dekoracja najlepszych ekip. Puchary oraz dyplomy wręczyli Krzysztof Jędrocha, prezes zarządu Fundacji Polish Prestige Hotels, Marcin Jastrzębski, dyrektor hotelu Amax, Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP oraz Marcin Wilczyński, kierownik ds. sprzedaży hotelu Amax.
Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. MeetingPlanner.pl był partnerem medialnym wydarzenia.

11 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.