Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Sto piąte urodziny Polonia Palace Hotel połączone z otwarciem Ludwikowska Lounge

Urodzinowy tort Polonia Palace Hotel
Dyrektor Polonia Palace Hotel Paweł Lewtak i szef...
Paweł Lewtak z Działem Sprezdaży PPH
Szef Kuchni Grzegorz Goleń, Anna Bukato,...

Wybudowany w 1913 roku Polonia Palace Hotel obchodził w tym roku 105. urodziny. Celebracja jubileuszu połączona była z oficjalnym otwarciem nowej przestrzeni eventowej Ludwikowska Lounge. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 gości

Polonia Palace Hotel może pochwalić się bogatą historią, stylowymi salami bankietowo-konferencyjnymi, 206 eleganckimi pokojami i wyjątkowym widokiem na centrum Warszawy. Od teraz zaprasza również do nowej, nowoczesnej powierzchni eventowej Ludwikowska Lounge – dwóch sal: Marble i Wood.


Wydarzenie celebrujące jubileusz i otwierające nową przestrzeń, w zabytkowej Sali Balowej Ludwikowska, rozpoczął dyrektor generalny Hotelu Polonia Palace Paweł Lewtak, który tego wieczoru pełnił rolę gospodarza i prowadzącego. Po powitaniu gości, wśród których znaleźli się ambasadorzy wielu krajów, przedstawiciele biznesu, agencji eventowych, a także mediów, nastąpiło oficjalne otwarcie nowych sal zlokalizowanych bezpośrednio przy Sali Ludwikowskiej – Ludwikowska Lounge Marble oraz Wood. Jest to ponad 100 mkw. dodatkowej przestrzeni, która uzupełnia ofertę konferencyjną hotelu o nowoczesną i funkcjonalną powierzchnię eventową. Z obu sal można podziwiać widok na Pałac Kultury i Nauki oraz centrum Warszawy.


Na gości wieczoru, we wszystkich salach Ludwikowskich, czekały wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowane pod kierownictwem szefa kuchni Polonia Palace Grzegorza Golenia i jego zespołu. W barach szykowano autorskie koktajle, a na amatorów słodkości czekały wyśmienite desery, w tym stacja ze strudlem wiedeńskim i z tradycyjnymi polskimi lodami.


Z okazji urodzin hotelu przygotowano również wyjątkowy tort, który wywołał wśród zgormadzonych gości prawdziwy zachwyt. Stworzony przez Galerię Słodkości budynek Polonia Palace Hotel z kremem o smaku czarnego bzu, był wierną kopią tego 105-letniego obiektu.


O oprawę scenograficzną wnętrz hotelu zadbała firma mi.zu flower design, która przygotowała autorskie kompozycje kwiatowe zdobiące każdą z sal, a także zabytkowy kominek, który stał się oryginalną ścianką do zdjęć. Oprawę muzyczną: duet harfistka z wiolonczelistką w Sali Ludwikowskiej oraz DJ w Ludwikowska Lounge, zapewniła Anseba Music Agency.


Dla wszystkich gości Hotel Polonia Palace przygotował zestaw upominkowy, w którym znalazł się między innymi „Kurier Polonia Palace” – specjalnie na tę okazję opracowany pierwszy numer gazety opisujący historię hotelu. Podczas wydarzenia goście mogli również zwiedzić Apartament Angielski, pokoje hotelowe, a także centrum konferencyjne.
Wydarzenie odbyło się 4 października.

09 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.