Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Kuchnia włoska w MCC Mazurkas

Restauracja George Sand w hotelu MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim w listopadzie 2018 zaprasza na kolejną odsłonę kuchni świata. W tym miesiącu jest to kuchnia włoska.

 

Jest to trzecia część cyklu „kuchnie świata”, po wrześniowej kulinarnej podróży do Tajlandii oraz październikowej do Grecji. Niezwykle zróżnicowana i genialna w swojej prostocie kuchnia włoska bogata jest w oliwę, przyprawy takie jak tymianek, oregano, bazylia, rozmaryn oraz warzywa i ryby. W kuchni tej dość powszechnie stosuje się również pomidory oraz cebulę i czosnek, a także oliwki. Nie bez powodu, kuchnia włoska uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Włosi pod względem zasad kulinarnych są bardzo przywiązani do swojej tradycji, dlatego w kuchni włoskiej nie ma miejsca na ustępstwa pod względem jakości składników lub dodatków.
W listopadowym menu restauracji George Sand znajdą się więc antipasti, primi i secondi piati oraz na zakończenie - dolci.
Cykl „Kuchnie świata” jest efektem kulinarnych fascynacji szefa kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka, który przygotowuje w tym celu swoje autorskie dania.

06 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.