Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Branża

Kuchnia włoska w MCC Mazurkas

Restauracja George Sand w hotelu MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim w listopadzie 2018 zaprasza na kolejną odsłonę kuchni świata. W tym miesiącu jest to kuchnia włoska.

 

Jest to trzecia część cyklu „kuchnie świata”, po wrześniowej kulinarnej podróży do Tajlandii oraz październikowej do Grecji. Niezwykle zróżnicowana i genialna w swojej prostocie kuchnia włoska bogata jest w oliwę, przyprawy takie jak tymianek, oregano, bazylia, rozmaryn oraz warzywa i ryby. W kuchni tej dość powszechnie stosuje się również pomidory oraz cebulę i czosnek, a także oliwki. Nie bez powodu, kuchnia włoska uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Włosi pod względem zasad kulinarnych są bardzo przywiązani do swojej tradycji, dlatego w kuchni włoskiej nie ma miejsca na ustępstwa pod względem jakości składników lub dodatków.
W listopadowym menu restauracji George Sand znajdą się więc antipasti, primi i secondi piati oraz na zakończenie - dolci.
Cykl „Kuchnie świata” jest efektem kulinarnych fascynacji szefa kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka, który przygotowuje w tym celu swoje autorskie dania.

06 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.