Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Branża

Tropikalne Xmas Party Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design zorganizowała 16 grudnia 2018 roku spotkanie świąteczne dla pracowników, partnerów biznesowych i przyjaciół. Wydarzenie odbyło się w strefach Gold i Silver na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.


W spotkaniu wzięło udział niemal 200 osób. Goście zostali zaproszeni do specjalnie zaaranżowanej, tropikalnej krainy pełnej zieleni, drewna, palm i egzotycznych kwiatów. Wydarzenie zorganizowane pod hasłem „Odbiła nam palma. Zapraszamy na tropikalne Xmas Party” było przewrotnym podsumowaniem minionego, 2018 roku, który dla Rent Design okazał się kolejnym, rekordowym rokiem działalności. Przysłowiowa palma odbiła zatem zespołowi z zadowolenia i radości.

 

Ideą przyświecającą organizacji Xmas Party Rent Design była jak co roku, integracja zespołu Rent Design #zgranazałoga z klientami i przyjaciółmi firmy oraz podziękowanie wszystkim zainteresowanym za kolejny rok wyśmienitej współpracy. To jedyna tego typu okazja w roku, kiedy spotykają się wszyscy, zarówno #zgranazałoga, jak i jej klienci, by w nieformalnej atmosferze wspólnie spędzić czas.

 

Organizatorzy zapewnili gościom szereg atrakcji. Począwszy od specjalnego wejścia na salę, w której słychać było dźwięki rodem z lasów tropikalnych, a na ścianach poruszały się kołysane przez wiatr palmy, poprzez kameralny występ zaprzyjaźnionego saksofonisty Maćka Zbroi. Dla uczestników imprezy przygotowana została także specjalna foto budka z zaaranżowanym koszem plażowym i gadżetami z tropików, jak również oblegane przez wszystkich flippery, które najlepszemu graczowi zagwarantowały nagrodę w postaci pufy z oferty Rent Design.

Równie ciekawą atrakcją, okazało się kasyno Sokół Royal, w którym chętnych do gry rozgrywała doświadczona krupierka Małgorzata Sokół, będąca od kilku lat starszym specjalistą ds. sprzedaży w Rent Design.

 

Podczas wydarzenia swoją premierę miały nowości produktowe Rent Design, okrągłe 8-osobowe, drewniane stoły Woody Round. Udekorowane świeżymi liśćmi w zestawieniu z czarnymi krzesłami Tango stworzyły wyjątkową aranżację. Do aranżacji przestrzeni Rent Design użyło tylko mebli ze swojej oferty, w tym nowych koszy plażowych, jak również znanych wszystkim klientom bestsellerów w postaci wygodnych leżaków, mebli ze skrzynek i palet nawiązujących do przyplażowych barów, drewnianych stołów pod catering czy akcesoriów LEDowych.

 

08 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.