Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Branża

SOIT: siódma edycja Columbus Day z rekordowym wynikiem aukcji charytatywnej

Po raz siódmy Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel zorganizowało Galę Columbus Day, która zgromadziła blisko 150 osób - członków organizacji i zaproszonych gości z branży MICE. Tradycyjna aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych świata zakończyła się z rekordowym wynikiem.
 
Columbus Day na świecie obchodzony jest na cześć Krzysztofa Kolumba jako upamiętnienie dnia dotarcia do wybrzeży Ameryki w 1492 roku. Kolumb jest symbolem tych, którzy przekraczają granice, ruszają w nieznane. Columbus Day to święto nieograniczonych możliwości, jakie stawia podróżowanie. Jest hucznie obchodzone w wielu krajach jako święto podróżników. Siedem lat temu Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel wprowadziło tę tradycję do Polski, a Gala Columbus Day na stałe wpisała się w kalendarz imprez branżowych. – Columbus Day to największe święto branży Incentive. Wydarzenie rozwija się z roku na rok. Jesteśmy dumni, że jako organizacja non-profit istniejemy w przestrzeni jako grupa, która wspólnie potrafi zmieniać i kształtować swoje środowisko – mówi Sebastian Słoniewski, prezes zarządu SOIT.  


Od pięciu lat podczas Columbus Day odbywa się aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, które członkowie SOIT przywożą z różnych zakątków świata. Podczas tegorocznej aukcji zebrano kwotę 31 300 zł, które otrzyma Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.
– Jestem pod wielkim wrażeniem stowarzyszenia, ludzi, organizacji. Dziękuję za piękny wieczór oraz za rekordową aukcję, dzięki której w fundacyjnym Domu dla dzieci będzie w zimie ciepło, w święta świątecznie, a w zimie przygodowo. Zorganizowana została uczta wigilijna, choinka i św. Mikołaj. A w ferie dzieci i młodzież wyjadą w góry na zimową przygodę – podsumowuje aukcję Joanna Radziwiłł prezes Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.
We wszystkich edycjach aukcji zebrano już ponad 100 tysięcy złotych. Zgromadzone środki umożliwiły m.in. zorganizowanie zimowiska dla dzieci, warsztatów podróżniczo-artystycznych oraz przeprowadzenie remontu domu dla podopiecznych fundacji.


Tegoroczna Gala Columbus Day odbyła się pod hasłem „Aviator Vintage Party”, a klimat wieczoru podkreśliły dekoracje i stroje gości w stylu retro. Aukcję poprowadził Roman Piętakiewicz – aktor, konferansjer, wodzirej i showman. Goście usłyszeli klimatyczną kompozycję utworów w stylu retro, jazzujące ballady, ale także sporo energetycznych i tanecznych światowych przebojów w wykonaniu zespołu RockaVibes. Wokalistką zespołu jest Natalia Kowalska, znana szerszej publiczności z uczestnictwa w programie The Voice of Poland.

Partnerzy Gali przygotowali dla uczestników wydarzenia atrakcyjne prezenty i nagrody do wygrania w konkursie wizytówkowym m.in. vochery podbytowe w RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Panamie, Brazylii, Turcji, Grecji, Słowenii, Francji, na Cyprze oraz w Polsce.
Impreza odbyła się 8 listopada 2018 w klubie Aviator Bar & Lounge w hotelu Airport Okęcie.

 

09 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.