Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Wyróżnienia dla Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design została wyróżniona w grudniu 2018 jako najdynamiczniej rozwijająca się firma rodzinna. W styczniu 2019 otrzymała natomiast wyróżnienie branżowe w plebiscycie Polecani w Eventach.

 

Miesięcznik Forbes opublikował pod koniec 2018 roku ranking firm, które zgodnie z danymi finansowymi wykazały najdynamiczniejszy wzrost. W rankingu były brane pod uwagę takie kryteria, jak przychody ze sprzedaży w poszczególnych latach oraz dynamika wzrostu wyrażana w punktach procentowych.

Rent Design otrzymała wyróżnienie w kategorii najszybciej rosnących firm rodzinnych w województwie mazowieckim z przychodami poniżej 100 milionów złotych. Firma zajęła 41. miejsce na ponad 264 uwzględnione w rankingu, wykazując dynamikę wzrostu na wysokim poziomie 47,66 proc.

Ranking najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych realizowanych był przez magazyn Forbes jako część projektu Forum Firm Rodzinnych 2018.

 

– To wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie, gdyż uwzględnia całe, szeroko pojęte środowisko biznesowe w Polsce. Widząc naszą wysoką pozycję na tle firm z różnych sektorów rynku, czujemy ogromną dumę. To także dobra prognoza dla branży eventowej, która jak widać, coraz silniej zaznacza swoje miejsce w polskim biznesie – podsumowuje Adriana Szczeniowska, dyrektor zarządzająca Rent Design.

 

Plebiscyt Polecani w Eventach organizowany jest przez platformę Polecam nie Polecam. Rent Design otrzymała najwięcej głosów wśród przedstawicieli branży i zajęła pierwsze miejsce w kategorii Wypożyczalnia mebli eventowych.

24 sty 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.