Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Holistic MICE: holistyczna koncepcja spotkań w Hotelu Arłamów

Po zeszłorocznych ważnych dla Arłamowa wydarzeniach w sektorze MICE czyli Arłamów MICE Games i Arłamów Business Challenge, Hotel Arłamów wprowadza ofertę „Holistic MICE”.

 – Po wielu rozmowach i wymianie doświadczeń zauważyliśmy, że coraz częstszym problemem w kontekście organizacji konferencji jest zmęczenie uczestników. Spadek koncentracji następuje przeważnie w drugiej połowie dnia, konsekwencją czego jest mniej efektywny udział w spotkaniach. Te obserwacje skłoniły nas do podjęcia wyzwania. Postanowiliśmy, jako pierwsi na rynku hotelarskim dokonać w naszych standardowych ofertach dla branży spotkań innowacyjnych zmian – informuje Joanna Dobrzańska, dyrektor sprzedaży i marketingu Hoteleu Arłamów.


Celem zespołu Arłamowa jest, aby zorganizowane w kompleksie spotkanie czy konferencja, odniosły długofalowy skutek, a uczestnicy zapamiętali więcej informacji. Dlatego w ramach holistycznej koncepcji proponuje zdrowe menu, aktywne przerwy, poranną jogę, wieczorne saunowanie, masaż podczas przerw czy różne zajęcie sportowe. – W Hotelu Arłamów dbamy o zachowanie równowagi między pracą, a odpoczynkiem w efekcie czego uczestnicy spotkań mają więcej energii i inspiracji do wdrożenia nowej wiedzy w swoją pracę zawodową – podkreśla Joanna Dobrzańska. Holistyczne podejście do spotkań to zachowanie równowagi między pracą, a odpoczynkiem. – W Arłamowie naturalnie przyswaja się nowe informacje dzięki bliskości przyrody i najczystszemu powietrzu w Polsce - zaznacza.


Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów to kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Posiada 254 pokoje dla blisko 750 osób. Z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego.
Kompleks konferencyjny Arłamowa to 14 sal konferencyjnych, przestrzeń wystawiennicza o łącznej powierzchni 4300 mkw. oraz patio o powierzchni 2300 mkw., które pomieści 1500 osób. Obiekt oferuje także strefę spa & wellness, restauracje z widokiem na Bieszczady oraz Centrum Sportowe, w którym organizować można zmagania w 24 dyscyplinach sportu.
Centrum Sportowe to miedzy innymi: pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną murawą do piłki nożnej, boisko do rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie (medical cardio oraz sportowa), sala fitness, dziewiętnastometrowa ściana wspinaczkowa, dwie 25-metrowe strzelnice sportowe, dwa zewnętrzne korty tenisowe, pole golfowe, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trzema trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

17 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.