Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Branża

Agencja Power integruje zespół

Wyjazd do Armenii
Spotkanie w klubie squashowym Odlewnicza 7
Agencja Power zorganizowała spotkanie integracyjne dla swojego zespołu, które odbyło się w Warszawie, a także zagraniczny wyjazd do Armenii. Jednym z jego celów, poza integracją było poznanie możliwości tego kraju pod względem wyjazdów motywacyjnych.
 
Był to już trzeci wyjazd integracyjny zorganizowany przez Agencję Power dla pracowników. Poprzednie odbyły się do Madrytu i do Sardynii.
 
– Dzięki gościnności naszego kontrahenta, Grata DMC, spędziliśmy niezapomniane cztery dni pełne wrażeń. Aby poznać możliwości wyjazdowe Armenii postawiliśmy na aktywny program, aczkolwiek nie zabrakło czasu na wieczorną integrację i umacnianie więzi w zespole – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka z Power.
 
Pierwszego dnia uczestnicy odkrywali stolicę kraju, Erewań. Poza głównymi atrakcjami, zawitali do lokalnej fabryki dywanów na lunch oraz degustowali słynny ormiański koniak w pobliskiej fabryce. Zwieńczeniem dnia była kolacja w restauracji ormiańskiej z występami artystycznymi i tańcami.
 
W planach kolejnego dnia było odkrywanie walorów okolicznej dzikiej natury, co było możliwe dzięki samochodom terenowym. Uczestnicy zawitali również do najbardziej znanych atrakcji, takich jak Świątynia w Garni czy Klasztor Geghard.
 
Ostatniego dnia odbył się rejs po jeziorze Sewan oraz wizyta w kurorcie górskim Tsakhkadzor, gdzie najodważniejsi mogli spróbować swoich sił na zip linie.
 
Natomiast integracyjne spotkanie w Warszawie miało miejsce w klubie squashowym Odlewnicza 7, na Targówku, a całość zaaranżowana została na jednym z kortów.
 
Wydarzenie rozpoczęło się od warsztatów fotograficznych spersonalizowanych pod kątem fotografii mobilnej. Następnie przedstawione zostało podsumowanie minionego roku i plany na przyszłość.
 
Członek Kadry Reprezentacji Polski w Squasha wprowadził uczestników w część aktywną, w ramach której po krótkim treningu odbył się mini turniej. Jego uwieńczeniem było wręczenie pucharów. Nie zabrakło też hucznego after party w szalonym stylu.
 
– W naszej agencji dobieramy zespół, zawracając ogromną uwagę na pasję i miłość do sportu. Z nim po prostu jest łatwiej. Łatwiej odreagować, łatwiej być w formie, łatwiej w kryzysowej sytuacji spiąć się i stawić czoła wyzwaniom. W naszym mniemaniu o sport trzeba dbać i go promować. Więc nie mogło go zabraknąć podczas spotkania integracyjnego agencji – informuje Olga Krzemińska-Zasadzka.
14 maj 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.