Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

SITE Poland podsumowało rok działalności

Podczas Walnego Zgromadzenie Członków SITE Poland zarząd stowarzyszenia przedstawił sprawozdania z całorocznej działalności. Zgromadzenie odbyło się w ramach Meet the Bidder, którego SITE Poland jest partnerem. Po raz pierwszy podczas tego wydarzenia przygotowano strefę SITE Market.

Walne Zgromadzenie Członków odbyło się w celu przedstawienia całorocznej działalności Stowarzyszenia, przedstawienia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej z oceny działalności Stowarzyszenia. W czasie jego trwania została omówiona działalność Stowarzyszenia SITE Poland w 2018 roku oraz dalszych planów na 2019 i 2020. Przedstawiciele zarządu oraz członkowie SITE Poland przedyskutowali plany związane z międzynarodową działalnością stowarzyszenia i jego silniejszą obecnością w strukturach SITE Global.

 

Oficjalnie ogłoszono również, że SITE Poland przyznano w tym roku główną nagrodę za najwyższą odnawialność członkostwa SITE. Oznacza to, że w polskim oddziale SITE jest największy procent członków, którzy z roku na rok odnawiają swoja przynależność w Stowarzyszeniu (powyżej 80 proc. wskaźnik odnowionych wpłat członkowskich). Łączy się to również z faktem, że dynamicznie rośnie liczba członków – obecnie jest to już 47 osób, a w tym powiększa się również liczba zagranicznych członków, co potwierdza, że obrana filozofia PITCH (Polish Incentive Travel Central Hub) nabiera realnych kształtów i SITE Poland staje się liderem w naszym regionie Europy. W czasie zebrania podsumowano działalność komisji działających w ramach Stowarzyszenia i potwierdzono, że oddział zamierza wziąć udział w konkursie SITE Chapter of the Year.

Walne Zgromadzenie odbywało się przy okazji trwania Meet the Bidder, podczas którego po raz pierwszy zorganizowano specjalną strefę SITE Market, poświęconą wszystkim członkom SITE Poland. Chętni członkowie SITE mogli w ten sposób promować swoje usługi B2B dla branży MICE w Polsce. Wśród wystawców SITE Market był oczywiście SITE Poland, gdzie wszyscy chętni mogli uzyskać informacje na temat samego stowarzyszenia, członkostwa, korzyści z niego płynących i szczegółowej działalności.
Spotkanie odbyło się 5 czerwca.

11 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.