Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Branża

Hotelowy Oscar dla Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu

W ramach 26. edycji konkursu World Travel Awards, zwanego też hotelowymi Oscarami, Green Mountain Hotel & Apartments, należący do grupy Górskie Resorty, został wyróżniony w kategorii najlepszych apartamentów w Polsce.

 

Kompleks, działający od pół roku, położony na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, składa się z 5-gwiazdkowego hotelu ze strefą spa & wellness i z pierwszym w regionie Salonem Dr Irena Eris Beauty Partner oraz z 7 budynków apartamentowych, zewnętrznego basenu oraz włoskiej Restauracji Albero.
Eksperci oceniali obiekt pod kątem jakości świadczonych usług, wygody oraz innowacyjności, brali także pod uwagę opinie gości. W zestawieniu Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu wyprzedził między innymi aparthotele warszawskie i krakowskie.  
 
World Travel Awards to międzynarodowy konkurs, który od 1993 roku nagradza najlepsze podmioty z branży turystycznej w swojej kategorii. Podczas uroczystej gali na Maderze rozdano europejskie wyróżnienia między innymi hotelom, liniom lotniczym i kolejowym oraz wypożyczalniom samochodów.
 
Górskie Resorty to grupa obiektów położonych w najpiękniejszych zakątkach polskich gór. Należą do niej: Osada Śnieżka w Łomnicy, w Szklarskiej Porębie – Platinum Mountain Resort***** & SPA, Platinum Apartments oraz Blue Mountain Resort, w Karpaczu – Green Mountain Hotel***** i Green Apartments oraz będący w budowie Crystal Mountain Hotel***** w Wiśle. To w sumie ponad 1500 pokoi i apartamentów.
09 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.