Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Zakupy w VUCA tematem konferencji Procon/Polzak

Podczas organizowanej w Warszawie w dniach 21-22 października konferencji Procon/Polzak 2019, eksperci i liderzy branżowi rozmawiać będą m.in. o znaczeniu zakupów dla organizacji, wpływie technologii na codzienną pracę oraz roli zarządu i kierownictwa w budowaniu zespołów zakupowych mogących sprostać wymaganiom szybko zmieniającego się, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego otoczenia biznesowego (VUCA).


 – Działalność Zakupów stała się dużo bardziej złożona w tak zmiennym otoczeniu biznesowym. (...) To nie minie, będziemy mieć globalny rynek. Konflikty będą na niego wpływać, w sposób na który musimy się przygotować - więcej wydarzeń, więcej nieprzewidzianych sytuacji – mówił podczas jubileuszowej edycji Procon/Polzak 2018, dr Peter Kraljic, legenda zakupów korporacyjnych i twórca macierzy, która od 35 lat wykorzystywana jest w codziennej pracy zakupowców na całym świecie
Pierwszy dzień konferencji uświetnią wystąpienia prof. Christophera Abrahama, CEO & head w Dubai Campus oraz senior vice president w SP Jain School of Global Management, oraz Macieja Trybulca, partnera w Talent Center i wieloletniego prezesa Sanofi Pasteur.
 

Prof. Abraham w swojej prezentacji: Procurement in VUCA world – opisze przejawy VUCA we współczesnym biznesie, oddziaływanie wywierane przez postępującą transformację cyfrową oraz wpływ obu czynników na funkcję zakupową w organizacjach. 
Drugi mówca otwierający konferencję, Maciej Trybulec, w swoim wystąpieniu: Transformacja lidera w czasach VUCA przedstawi nieco inny punkt widzenia – wyzwania czekające na liderów budujących zespoły zakupowe w nieprzewidywalnym i ryzykownym otoczeniu biznesowym.

Procon/Polzak opiera się o sprawdzoną, wypracowywaną od lat formułę platformy wymiany doświadczeń i networkingu wzbogacaną o najciekawsze formy konferencyjne spotykane na wiodących światowych eventach.
W tym roku, popularne i docenione przez uczestników Stoliki Tematyczne – moderowane dyskusje w 12-osobowych grupach - rozszerzone zostaną na całą konferencję. Sama agenda, podzielona będzie, jak co roku, na bloki tematyczne: Zakupy Direct, Zakupy Indirect, Zakupy Usług Marketingowych, Procesy i Narzędzia, Talent Management, RPA (Robotic Process Automation) w Zakupach, Smart Procurement Solutions.
Uzupełnieniem wystąpień w blokach tematycznych jest co roku spotkanie w nieco mniej zobowiązującej formie – Zakupowy Turniej Piłkarzyków.

Procon/Polzak odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie w dniach 21-22 października 2019.
Organizatorami konferencji są OptiBuyi Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML).
www.konferencja-proconpolzak.pl

12 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.