Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Branża

Zarządzanie wydarzeniami sportowymi z praktykami na PGE Narodowym

PGE Narodowy jest partnerem Akademii Leona Koźmińskiego w organizacji studiów podyplomowych FIFA/CIES Sport Management Programme. Od tego roku studenci będą mieli możliwość wcielić się w rolę członka zespołu operacyjnego wydarzeń całostadionowych na PGE Narodowym.

Studia podyplomowe „FIFA/CIES Sport Management Programme” są częścią International University Network, który zrzesza kilkanaście uczelni z całego świata. Absolwenci programu mogą ubiegać się o stypendium FIFA Master. Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do organizacji wydarzeń sportowych i zarządzania sportem. Adresaci studiów to osoby zarządzające klubami i obiektami sportowymi czy pracownicy i menadżerowie działów marketingu i PR-u.

PGE Narodowy jest partnerem kierunku od 2014 roku, ale dopiero od tego roku studenci będą mieli możliwość bycia częścią zespołu na wydarzeniach, organizowanych na PGE Narodowym. Organizatorzy kierunku zwracają uwagę na praktyczny aspekt nauki, który jest dla nich najważniejszy – podczas wydarzeń studenci będą mieli okazję skonfrontować teorię z praktyką.


— Wiedza teoretyczna jest bardzo istotna, jednak w przypadku zarządzania sportem jest zdecydowanie niewystarczająca. Dlatego bardzo mocno stawiamy na praktyczną wiedzę w omawianych obszarach, bowiem tylko bezpośredni udział w procesie organizacji wydarzenia daje bazę, na której absolwenci studiów FIFA/CIES Sport Management Programme mogą budować własne doświadczenie. Zależ nam, aby osoby kończące program były ekspertami, którzy będą w stanie zarządzać nawet najbardziej wymagającymi projektami w świecie sportu — mówi Monika Borzdyńska, dyrektor ds. komunikacji, promocji i marketingu PGE Narodowego.


W programie studiów znajduje się zarządzanie, marketing, finanse, prawo, komunikacja i zarządzanie wydarzeniem. Do zaliczenia studiów niezbędne jest wykonanie projektu, co ma podkreślać praktyczny wymiar kierunku. Studia realizowane są w trybie niestacjonarnym.
Aby dostać się na studia, należy przejść rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim, która jest jedynym kryterium przyjmowania. Kandydat  musi mieć ukończone studia licencjackie, inżynierskie bądź magisterskie. Koszt studiów to około 10 tys. złotych, w zależności od zniżek i sposobu płatności.
Więcej o programie studiów można przeczytać tutaj

08 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.