Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Branża

Emirates: odprawa grupowa online

Linie lotnicze Emirates wprowadzają nowe udogodnienie dla grup. Dla pasażerów rezerwacji grupowych podróżujących rejsami Emirates możliwa jest odprawa online, która będzie otwarta 48 godzin przed planowanym wylotem.
 
Nowa funkcjonalność ułatwi organizowanie wyjazdów. Warto pamiętać jednak o związanych z nią ograniczeniach. Odprawa przez Internet nie jest dostępna, jeżeli pierwszy odcinek podróży nie jest obsługiwany samolotem Emirates. Dotyczy to wszystkich lotów typu code-share.
 
W chwili obecnej funkcja dostępna jest wyłącznie na stronie www.emirates.com/pl ( jest więc niedostępna poprzez aplikacje mobilne).
 
W celu rozpoczęcia odprawy online wymagane jest podanie nazwiska pasażera, kodu rezerwacji oraz numeru biletu pasażera. W przypadku dokonania odprawy online w rezerwacjach zawierających dodatkowe usługi, np. babeczki, zagłówki, itp., wszelkie zmiany przydzielonych miejsc mogą skutkować brakiem realizacji zamówienia danej usługi.
 
Dokonanie odprawy online nie zwalnia pasażera z obowiązku terminowego stawienia się na lotnisku przy stanowiskach odprawy (trzy godziny przed wylotem).
28 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.