Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Dworek Gościnny - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Branża

Nosalowy Dwór Resort & Spa: zmiana kategoryzacji hoteli z 5 na 4 gwiazdki

Od 1 marca 2020 roku Nosalowy Dwór Resort & Spa zmienił kategorię będących jego częścią hoteli Rezydencja i Rezydencja II – na cztery gwiazdki. Firma zapewnia, że jest to tylko formalna zmiana, a zakres i jakość usług pozostaną takie, jak dotychczas.
 
- Mimo rosnącej konkurencji dokładamy wszelkich starań, aby Nosalowy Dwór Resort & Spa rozbudowywał i uatrakcyjniał ofertę. Utrzymanie pozycji lidera na rynku wymaga troski o wszystkie segmenty klientów, w tym o gości konferencyjnych. Infrastruktura konferencyjna Resortu – jedna z najlepszych w kraju - pozwala już na organizację największych i najbardziej spektakularnych realizacji dla topowych polskich i międzynarodowych firm. Niemniej, aby móc je nadal realizować i przyciągnąć kolejnych klientów, Resort musi dostosować się do nowych regulacji coraz częściej występujących w segmencie MICE. Wynikiem tego jest konieczność formalnej zmiany kategorii z 5 na 4* - dotyczy to głównie firm z sektora farmaceutycznego, ale nie tylko – również coraz większej liczby stowarzyszeń, spółek skarbu państwa czy organizacji zrzeszających zawody zaufania publicznego jak prawnicy czy notariusze. Co ważne, cały czas nasza działalność odbywać się będzie z utrzymaniem najwyższej jakości usług, do której przykładamy wielką wagę niezależnie od formalnej kategoryzacji obiektów – mówi Wojciech Budzowski, dyrektor generalny Hoteli Nosalowy.
 
Nosalowy Dwór zapewnia, że decyzja dotycząca zmiany kategoryzacji nie będzie miała większego wpływu na segment gości indywidualnych. – Resort zachowa swój niepowtarzalny klimat oraz wysoki standard usług. W dalszym ciągu organizowane będą zajęcia dla dzieci, bale i imprezy okolicznościowe, a także koncerty, przedstawienia i wydarzenia sportowe. Dotychczasowy wysoki poziom utrzyma także gastronomia (w tym słynne na całe Podhale śniadania) oraz autorskie usługi spa - zapewnia dyrektor Budzowski.
 
Na przełomie marca i kwietnia 2020 Nosalowy Dwór otwiera nowy pięciogwiazdkowy obiekt w centrum Zakopanego – Nosalowy Park Hotel & Spa.
 
W obiekcie oprócz pokoi i apartamentów, rozbudowanej strefy wellness oraz Nabe Spa znajdzie się również nowa, autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro. „Heart by Amaro” będzie drugą i jedyną poza Warszawą restauracją Szefa Amaro, o unikatowej koncepcji na polskim rynku gastronomicznym.

 

02 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.