Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Branża

Polski Holding Hotelowy dostarcza 300 posiłków dziennie dla kadry medycznej

Polski Holding Hotelowy zintensyfikował swoje działania dotyczące wspierania kadry medycznej w walce z koronawirusem. Obecnie dostarcza już prawie 300 posiłków dziennie do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.
 
Posiłki dostarcza Oddział PHH - Food & Catering Services. Są one dowożone codziennie, przez 24 godziny na dobę, przez pracowników PHH, którzy zachowują standardy higieny i bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 
Na terenie Trójmiasta akcję Holdingu wsparła firma Dobry Hotel, prowadząca trzy hotele w Sopocie, która także zagwarantowała gotowość dostarczenia posiłków do placówek medycznych.
 
Polski Holding Hotelowy zachęca inne firmy prowadzące działalność cateringową, które są chętne do wsparcia akcji, do kontaktu z Oddziałem Food & Catering Services (e-mail - ).
26 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.