Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek...

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Branża

Global Meetings Industry Day: #StayPositive

#StayPositive pod takim hasłem 14 kwietnia na całym świecie będzie obchodzony Global Meetings Industry Day. W tym roku – wyjątkowo – zdalnie, ale na niespotykaną dotąd skalę, z próbą bicia rekordu Guinnessa. W Polsce wydarzenie organizują studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Do współpracy zaprosili ekspertów z branży w Polsce i na świecie.
Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia o godz. 16, można wziąć w nim udział, włączając profil Studenckiego Koła Naukowego 2B: www.facebook.com/2bvistula/

W programie prezentacje i rozmowy na aktualne tematy związane z przemysłem spotkań i wyzwaniami, przed jakimi dzisiaj staje branża w Polsce i na świecie.
 

  • Market intelligence – wykorzystanie danych sposobem na szybsze wyjście z kryzysu hoteli, centrów konferencyjnych i organizatorów spotkań, Wojciech Liszka (Z-Factor)
  • O co walczymy? czyli Poland Events Impact 2020 – wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na polską gospodarkę, Krzysztof Celuch (SGTiH, Celuch Consulting)
  • Czy w sieci jest bezpiecznie? Jak się spotykać, pracować i uczyć w internecie, żeby uniknąć kryzysu (wycieku danych czy wizerunkowgo), Ilona Leoniewska-Marjańska, Escola
  • Przemysł spotkań w nowej rzeczywistości... Co się zmieni: Dyskusja, w której udział wezmą Marta Chmielewska (Stowarzyszenie Branży Eventowej, Mea Group), Paula Fanderowska (Stowarzyszenie Konferencje & Kongresy w Polsce, ICE Kraków), Joanna Gorczyca (PZU), Marta Kicler (MPI Poland Chapter, Mazurkas DMC Poland), Wojciech Liszka (Z-Factor), Jolanta Żyśko (rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula), moderacja Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, przewodnicząca Rady Biznesu SGTiH Vistula.
  • #StayPositive - message from around the globe Dyskusja, w której udział wezmą Miguel Assis (Events by TLC), Jon Bradshaw (Meetology), Cosimo Bruzzese (PRA Business Events), Kevin Edmunds (AIC Hotel Group), Olga Navarro (ITB Events), Eda Ozden (MEP Destination Business Solutions), moderacja Krzysztof Celuc, pełnomocnik rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula ds. współpracy z biznesem oraz właściciel Celuch Consulting.


Dodatkowo o godz. 18:00 odbędzie się oddolna próba zdobycia tytułu Guinness World Records™ dla największej publiczności na konferencji wirtualnej. Połączymy się z tysiącami #EventProfs z całego świata, aby wirtualnie świętować #GMID20Poland. (https://gmidgoesvirtual.com/).

Organizatorem #GMID20Poland jest Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Partnerzy wydarzenia to Briil AV Media, Z-Factor, Celuch Consulting oraz MeetingPlanner.pl. Partnerem transmisji jest Briil AV Media.

 

14 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.