Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek...

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Branża

Łódź Convention Bureau zaprasza na wirtualną inspekcję

W odpowiedzi na aktualną sytuację i brak możliwości standardowego prezentowania hoteli, obiektów konferencyjnych, restauracji oraz atrakcji turystycznych Łódź Convention Bureau uruchomiło na swojej stronie internetowej dział, w którym organizatorzy turystyki biznesowej mogą obejrzeć interesujące ich łódzkie obiekty oraz atrakcje bez konieczności wychodzenia z domu.

– Zamknięcie hoteli i innych obiektów oraz tymczasowy zakaz podróżowania uniemożliwiły prezentację potencjału naszego miasta. Trzeba pamiętać, że wiele wydarzeń planuje się nawet na kilka lat wcześniej, warto więc aby organizatorzy mieli chociażby wirtualną możliwość „wejścia” do obiektów – mówi Robert Zintera, kierownik łódź Convention Bureau – Oczywiście zdajemy sobie sprawę z sytuacji, w której aktualne znajduje się branża MICE. Wiemy, że duża część firm z tego sektora jest poważnie zagrożona. W ramach działań Łódzkiej Organizacji Turystycznej staramy się tę sytuację możliwie łagodzić, np. poprzez bieżące informowanie o możliwościach uzyskania pomocy od samorządu i rządu, oraz bezpośrednie lobby w Ministerstwie Rozwoju – dodaje.


„Wirtualny Fam Trip” to dział na stronie internetowej Łódź Convention Bureau, w którym gromadzone są istniejące wcześniej zdjęcia wykonane w technice 360 stopni oraz tzw. spacery online oparte o platformę Google Street Maps. Aktualnie na stronie można znaleźć przede wszystkim obiekty zrzeszone w Łódzkiej Organizacji Turystycznej, jednak ŁCB planuje z czasem rozbudowywać dział także o pozostałe venues. „Wirtualny Fam Trip” jest dostępny w pięciu wersjach językowych. Każdy ze spacerów podlinkowany został do tradycyjnych stron obiektów, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o danym hotelu, atrakcji, czy restauracji.

Strona wciąż się rozbudowuje, na ten moment można wirtualnie zwiedzić Hotel DoubleTree by Hilton, Hotel Novotel Łódź Centrum, Stare Kino Cinema Residence, Expo-Łódź, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, Pomorską 21, Restaurację Quale, Studio Kulinarne Baccaro, Studio Kulinarne Book&Cook, a także przespacerować się ulicą Piotrkowską czy po terenie Manufaktury.

 

14 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.