Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Rent Space – nowa usługa w ofercie Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.
 

W związku z zapytaniami ze strony klientów i partnerów biznesowych, dotyczącymi możliwości wynajęcia miejsca w przestrzeni magazynowej Rent Design, firma zdecydowała się przygotować specjalną ofertę - RENT SPACE, czyli proste rozwiązanie na problemy z przechowaniem.


W magazynie Rent Design czekają przygotowane, wolne regały na palety o wymiarach 120/80/150H, na których przechować można meble biurowe, elementy scenograficzne, materiały poligraficzne lub inne przedmioty, na które potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Koszt miesięcznego wynajmu takiego miejsca to 69,00 zł netto. W razie potrzeby firma jest także gotowa dopasować wielkość regału do niestandardowego załadunku.
Za dodatkową opłatą Rent Design oferuje możliwość transportu rzeczy z miejsca wskazanego przez klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie mienia (kartony, folia, etc.).


– Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszymi Klientami i wiemy, że część firm zmuszonych jest dziś szukać oszczędności i zmieniać swoje dotychczasowe biura, aby ograniczyć koszty. Dlatego jedną z naszych nowych propozycji jest RENT SPACE. Jeśli szukacie miejsca, aby tymczasowo przechować swoje rzeczy mamy do zaoferowania nasz bezpieczny, w pełni chroniony i monitorowany magazyn wysokiego składowania. Z uwagi na spowolnienie naszej działalności eventowej, mamy obecnie możliwości magazynowe oraz logistyczne, aby podzielić się z Wami naszą najważniejszą przestrzenią  – podsumowuje Adriana Szczeniowska, dyrektor zarządzająca Rent Design.

www.rentdesign.pl

tel. 665 822 422

mail:

 

ARTYKUŁ PARTNERA

21 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.