Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Polityka bezpieczeństwa w związku z Covid-19 - #bezpiecznyArłamów

W reakcji na rozwój pandemii COVID-19 Hotel Arłamów od początku stosuje się do najnowszych zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Mimo aktualnego rozporządzenia o tymczasowym zamknięciu obiektów hotelarskich, zespół Hotelu Arłamów już przygotowuje się na powrót do funkcjonowania w nowej rzeczywistości.


W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz Pracowników, Hotel Arłamów przygotował specjalną „Politykę bezpieczeństwa”, której celem jest ochrona zdrowia i zapewnienie bezpiecznego pobytu. Nowa polityka wprowadza szereg zmian i procedur – począwszy od działań higienicznych, po wytyczne dotyczące zachowania odpowiednich odległości jak i nowe rozwiązania technologiczne.
– Higiena i bezpieczeństwo zawsze było jednym z priorytetów w funkcjonowaniu naszego hotelu. Nowa rzeczywistość, z jaką się wszyscy teraz mierzymy, wymaga jednak nowego podejścia i jeszcze większych środków ochrony jak również zmian organizacyjnych - tak, aby zapewnić naszym Gościom bezpieczny i spokojny wypoczynek a Pracownikom – bezpieczne środowisko pracy. Dzięki procedurom nowej ‘Polityki Bezpieczeństwa’ jaką we współpracy z ekspertami wprowadziliśmy,  jesteśmy przygotowani na powrót Gości zarówno pod kątem sanitarnym, logistycznym jak i organizacyjnym. #BezpiecznyArłamów to najwyższe standardy bezpieczeństwa pozwalające nadal oferować Gościom Arłamowa najwyższy poziom usług – zapewnia Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.

 

POLITYKA BEZPIECZENSTWA HOLTELU ARŁAMÓW

 

 

ARTYKUŁ PARTNERA

22 kwi 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 

Pliki do pobrania

polityka_bezpieczenstwa_hotelu_arlamow_2020.pdf polityka_bezpieczenstwa_hotelu_arlamow_2020.pdf
 
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA HOTELU ARŁAMÓW
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.